Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen pasival járnátok inkább: Mackósabb, de helyes arcú, vagy normál/sportos testalkatú de nem olyan helyes arcú? Melyik a fontosabb az arc vagy a test?

Figyelt kérdés
Na melyik a kettő közül?:D
2011. nov. 30. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én nem tudok választani... :D:D

függne a belsőtől..,

de mostanában jobban oda vagyok a macikért :)

19L

2011. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
most azt fogják írni, hogy nem ez számít, hanem az egész férfi összességében,DE EZ 1 NAGY KAMU....HA CSÚNYA AZ ARCOD BASZHATOD!!!!
2011. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Azthiszed szükségük van a választásra? :D:D:D:D

Marha naív vagy. Természetesen mindkettő. Ha nem vagy atléta és nincs helyes pofid, vagy bármelyik hiányzik a kettő közül, méretes hátrányban vagy a páwákhoz képest is :D

Ez a helyzet...


21F

2011. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nah jó fiúk ezért ennyire nem rossz a helyzet ,, utsó barátom kövér volt(100kg körül) és még a pofija sem volt jónak mondható..

úgyh nem igaz amit gondoltok, csak mivel a pláza cicák nem veletek törődnek , meg a festet műp.csák azért ez van,vessetek magatokra :)

19L(nem vagyok kövér,se csúnya mielőtt jönnének ezek , sportos lány vagyok, és tudok nagy ribanc is lenni :P :)

2011. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1.-vel :)
2011. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos kedves 19L, ritka vagy mint a fehér holló :D

De azért kíváncsi vagyok, hogy az előző barátodba mi fogott akkor meg :D Kövér volt, tehát gonolom sportos lány létedre annyira nem nedvesedtél rá. A pofija sem volt cukker, akkor meg pláne. De akkor mi volt ami megfogott benne? :D Ennyire jól kompenzálta a belsőjével?

Bár az talán jobban izgat, hogy múlt időben beszélsz róla. Tehát azért még sem volt neked megfelelő... :D



21F

2011. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vékony pasival
2011. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

képzeld sportolt ő is,

"Kövér volt, tehát gonolom sportos lány létedre annyira nem nedvesedtél rá."-képzeld ezzel nem volt gondom :D:D:D

ez nem tudom, honnan jön :P

meg fogott benne, hogy pedálozott, és amilyen ő volt, az fogott meg, amiket gondolt, mondott, meg a hozzáállása, volt 1-2 rossz húzása meg távkapcs volt, amit eleve gyűlölök ....

ezért lett vége, hiányzik még most is...

meg kezdtem hozzá jobban kötődni ekkor kezdek kimenekülni a kapcsolatokból, jobban el vagyok a felszínes dolgokkal...

Biztonságosabb:)

úgyh kb miattam,de jó volt az 4 hónap :)

19L vok :P

2011. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

előző barátom kb 100 kg volt (én 50)... de mégis volt benne olyan, amivel meg tudott fogni :)

és volt gyúrósabb is, de vele nem jöttem ki annyira jól

am ha nagyon választani kell akkor arc


19/L

2011. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Detto en 50 kg vagyok es modelalkat baratom 97 kg. Nekem o a nagy O.
2011. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!