Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tinektek miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tinektek miért csak a mű, nagymellű nők jönnek be?

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Előzővel nagyon egyetértek! :) :) Üzenem még annak, akinek a kis mell ciki, hogy a nagy ronda pofa mégcikibb!
2011. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert a kis mellben semmi nőies nincs.

Nektek pedig miért csak az izomagyú 20 centis dákós f*szkalapok jönnek be?

Attól még, hogy nem kellesz senkinek, nem a fiúk a hibásak.

2011. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A mű nők csak dugásra valók beléjek szerelmesek sosem leszünk,a természetes aranyos lányok tetszenek nekem,a nagy mell csak előny de nem azon múlik a kapcsolat ogy kinek mekkora melle van
2011. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
általánosítás, de ez sztem egyénfüggő, és hiába van egy csajnak nagy melle ha közben meg undorító az arca, és a kis mellű csajokkal sincs semmi baj
2011. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagymellű nők csak addig vonzók, amíg tok van rajtuk, ha az lekerül, úgy lóg a mellük, hogy azt jobb ha nem látja senki, ( csak aki szereti ) a kicsi mell meg akárhogyis nézem, sokkalta több a semminél. :) Az én részemről, egy formás láb, egy szexis feszesbőrü hasfal ( ha persze látszik ) sokkal tekintet vonzóbb, mintsem két nagy mell.
2011. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy berágott a sok hülye p.csa. Mi van nektek is szúnyogcsípés nagyságú.

Lehet itt mindenféle pozitívumot írni, a többségnek úgyis a nagy mell kell, hiába sírtok.

2011. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!