Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy érez irántam valami többet?

Figyelt kérdés

Ez egy tucatkérdésnek indulhat, de higgyétek el, más a vége. A fő kérdésem az, hogy van értelme az elméletemnek??

Van egy fiatal tanárom, gimnazista vagyok, és végzős. 6 év van közöttünk. Mióta nálunk tanít, én vagyok a kedvence, sokkal többet foglalkozik velem, mint másokkal, odajön a folyosón, vigyorog, e-mailezünk, viccelődünk. másokkal nem pont ilyen... örültem mindig h talán jó barátok lehetünk, de eszembe jutott pár napja, hogy mi van, ha többet érez irántam barátságnál...

Én nagyon kedvelem őt, de van párom, sőt, úgy vélem, ő az igazi. Igazából nem szeretném h bejöjjek neki. Hogy felejtsem el ezt a teóriát? Mikor vele vagyok, mindig figyelem h mit hogyan csinál, és már nem ugyanaz a barátságunk emiatt. De megkérdezni nem merem. Hogy derítsem ki. Tanács?


2011. dec. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj neki magadról meztelen képeket :)
2011. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szervezzetek valami közös programot és ha nyomulni fog rád akkor egyértelműen bejössz neki!
2011. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
komolyan ez a legnagyobb bajod? örülj neki azt jólvan.
2011. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a tippet köszi,

nem, nem a legnagyobb bajom, csak ez egyetlen amiről nem akarok beszélgetni az ismerőseimmel.:)

by the way there is no desire in me for anything more than friendship between him and me but thanks for the song & lyrics

2011. dec. 17. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk érettségi után nem foglalkozol vele? gondolom nem járkálnál vissza hozzá, meg nem írosgatnál vissza az emailjaira...:D
2011. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 smileangel_96 válasza:

Szia! :)

Szerintem tetszel neki mert akkor nem foglalkozna veled sokkal többet mint a többiekkel csak úgy! (:

és ha sokat vigyorog rád és jól érzi magát a közeledben van valami :)

szerintem légy bátor és mond meg neki te csak barátságot szeretnél semmi többet! lehet , hogy az elején rossz lesz de te is megkönnyebbülsz és a kapcsolatod sincs veszélyben! csak egy tipp! remélem használt!

üdv

2011. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!