Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a fiam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a fiam nem érdeklődik a nők iránt?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves fiam aki úgy néz ki, hogy nem érdeklődik a nők/lányok iránt.


Amikor az iskolában van akkor szoktam takarítani a szobájában és nem találtam semmi szexmagazint illetve meztelen lányos képet.


Akkor is olyan zavartan viselkedik ha sétálunk az utcán és mutatok neki egy szép lányt.


Mondom neki, hogy "nézd milyen szép feneke van annak a lánynak" vagy "nézd milyen jó melle van annak a nőnek".

Ilyenkor is csak zavartan hümmög.


34/N


2011. dec. 16. 15:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ne ess még kétségbe. nem szeretnek a fiúk a lányokról beszélni,főleg nem az anyukájukkal (itt nem azt mondom,hogy benned van a hiba)

Az én öcsém 18 éves eddig 1x volt barátnője kb 14 évesen. Azóta semmi. pedig körül van ám véve lányokkal rendesen és nem is csúnya.

2011. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Te nem leszbikus "anyuka" vagy? Vagy, talan nem normalis.
2011. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
Hát te sem vagy normális!
2011. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Kicsit aggódom mert a fiúk ilyen korban már érdeklődnek a lányok iránt.
2011. dec. 16. 15:15
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nalad valami hianyzik.

14 evesen "nok" irant erdeklodni? Esetleg 13 eves tinik utan.

Szerintem Te nagyon unatkozol, vagy nem vagy komplett.

2011. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gépek sem pedig egyformák!
2011. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem a szülei előtt csorgatja a nyálát a lányokra.
2011. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt az érdeklődést nem az anyuklájával akarja megosztani. A meztelen nős képek meg már lejártak, azt meg te nem látod, hogy mit nézett a neten, ha kitörli az előzményeket, vagy ha inkognitóablakban teszi. Ne aggódj.
2011. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szegény fiadat. Iszonyú kínos lehet az egy fiú gyereknek, ha az anyja más nők mellére meg seggére hívja fel az utcán a figyelmét. E-mellett szerintem erőszakosan akarod erőltetni ezt a dolgot nála.

Szerintem ha érdeklődik is a lányok iránt, Te leszel a legutolsó aki megtudja.

Nem bántani akarlak, de a fiad érdekében vegyél vissza ebből a viselkedésből, mert azon kívül, hogy kínos helyzetbe hozod, még össze is zavarod.

2011. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem csak zavarba hozod. :)

Dugj egy szexmagazint az ágya alá. :)

2011. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!