Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti egy fiúnak szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti egy fiúnak szeretnétek elmondani, hogy többet akarsz tőle, mert érzed, hogy kölcsönös lehet, de ő nem mer kezdeményezni, te mit mondanál? Hogy fognál bele?

Figyelt kérdés

17évesekről van szó és én vagyok a lány.

Tudom hogy kedvem engem a kiszemelt,de azt nem hogy milyen szempontból

ismerőseim azt mondják h a vak is látja h máshogy viselkedik velem mint egy baráttal...

és én is ezt gondolom,csak eleinte azt hittem hogy csak beképzelem

szóval elhatároztam,hogy valahogy felhozom ezt neki és leírom hogy nekem mik a szándékaim és hogy többet akarok tőle

benne van a pakliban hogy ő egyáltalán nem így érez és csak félreértésük egymást,de legalább akkor tisztában leszek a dolgokkal és nem lesz kétely


2011. dec. 16. 20:34
 1/9 A kérdező kommentje:
*kedvel,elnézést a kedvem helyett lenne,elírtam
2011. dec. 16. 20:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd le. Igen, tudom, hogy sokkal könnyebb leírni és rányomni a küldés gombra, mint a szemébe nézve elmondani, de a non-verbális jelekből is sokra következtethetsz.

De lehet, hogy nem is kell rögtön ezzel letámadni. Egyszerűen csak próbálj vele többet kettesben lenni, és hagyd hogy alakuljon. Akkor nem is kell vallanod, csak figyelned, hogy hogyan viselkedik veled, közeledik-e :)

Sok sikert!

23N

2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én szóban is bevállalnám ,csak nem tudom hogy mit mondjak,és h hogyan :) amúgy rengeteget vagyunk kettesben már 2 hónapja várok, lehet h nem is akar semmit,azér tnem kezdeményez
2011. dec. 16. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor próbálj valami ilyesmit:

Mostanában sokat vagyunk együtt, és én nagyon jól érzem magam veled, és úgy látom, ez kölcsönös. Igazából, szeretném, ha több lehetne köztünk, mit gondolsz, van erre esély?

Mindezt kedvesen mosolyogva.

Szerintem ennél jobban ne bonyolítsd túl...

2011. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek akadály? Lehet valami miatt nem közeledik jobban.
2011. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akadály? nem tudom mire gondolsz? nem is vetődött még fel bennem ilyen,jó gondolat
2011. dec. 16. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a ketten szabadok vagytok? Mert pl én ilyenre gondoltam.
2011. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jah értem természetesen mind a ketten azok vagyunk

én nem tudok a akadályról

2011. dec. 17. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne leírd, hanem ha mindenképpen tudatni akarod vele az érzéseidet, szóban tedd. A másik meg, hogy szerintem nem feltétlen kell konkretizálni a dolgot, elég ha pl. kettesbe szerveztek programot, elhívod sétálni, biliárdozni, stb., ez már jelzésértékű lesz számára. :)
2011. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!