Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszenek a külföldi pasik?

Figyelt kérdés

...Én példáúl nagyon szeretem a Németeket és a Hollandokat.


Balatonon ismerkedtem eddig és elég pozitív tapasztalataim voltak.Bár sokan nem szeretik öket nekem bejönnek.

ha tetszenek nektek irjátok meg milyen származásúak,hol ismerkedtetek meg,meddig tartott a dolog...:)


20/L


2011. dec. 16. 22:56
1 2 3
 1/27 Randy Orton ***** válasza:
30%
Arabországban sok jóképű van
2011. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
a pasikat nem, de a csajokat igen! valami keményfenekü perzsa lánnyal ellennék frankón!
2011. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Campus feszten egy argentin pasival (az egyik bandából) ismerkedtünk. :) először azt vettem észre, hogy folyton bámul. de tényleg. amikor rakodták ki a hangszereket, folyton engem nézett, aztán koncert végén amikor odamentem hozzá, beszélgettünk. először spanyolul próbáltam vele beszélni (akkor még nagyon alapszinten voltam), aztán meg angolul. aztán megkérdezte, h csináltam-e jó fotókat róluk (fotósként voltam ott), mondtam, h igen, leírtam neki a nevem, mondtam, h azon a bizonyos közösségi oldalon megtalál. :) és rá egy hónapra, amikor már el is felejtettem, felvette velem a kapcsolatot. :)


amúgy Balatonon németekkel szoktam ismerkedni (bár nem a kedvenceim), de jól lehet velük hülyéskedni. :)

2011. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
nem nagyon.max barátként:D 19/F
2011. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
a lányokat kérdeztem :D ...
2011. dec. 16. 23:04
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
de héhavernek mindenhol ott kell lennie, hogy megmutassa, mennyire intelligens és humoros. :)
2011. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

te 86%-os te biztosan lány vagy és nagy rajongóm!

amúgy egyáltalán nem vagyok vicces, de még hülye is vagyok! szóval ez van...

2011. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
aztán pedig mi bajod van az arab lányokkal?
2011. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

az arab lányokkal semmi bajom


és igen, fején találtad a szöget, rajongód vagyok, remélem, egyszer szerencsém lesz élőben is találkozni veled és megismerni eme sziporkázó jellemet. :P

2011. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

:D ne itt légyszi


na akko ugy látom mindenkinek inkább a déli tipus jön be meg arab csajok.

egyedül maradtam a szöke srácokkal..

2011. dec. 16. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!