Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszenek a külföldi pasik?

Figyelt kérdés

...Én példáúl nagyon szeretem a Németeket és a Hollandokat.


Balatonon ismerkedtem eddig és elég pozitív tapasztalataim voltak.Bár sokan nem szeretik öket nekem bejönnek.

ha tetszenek nektek irjátok meg milyen származásúak,hol ismerkedtetek meg,meddig tartott a dolog...:)


20/L


2011. dec. 16. 22:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
akkor **
2011. dec. 16. 23:15
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a székelyekért vagyok oda :D Bár ők nem annyira külföldiek.
2011. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%
gondolom, azóta vagy székelyrajongó, mióta kiderült, h az X-faktor üdvöskéje is az...nagyon divat lett
2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem azért.
2011. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem ír barátom van, bár észak-ír, szal britt ő is

eszméletlen jó pasi

intelligens, kedves, udvarias, előzékeny, illedelmes, gondoskodó, magabiztos az ágyban szenvedélyes, jó táncos, nem részegeskedik, nem dohányzik, nem drogozik, megértő, és nem mellesleg magas, szőke, kék szemű (oda vagyok a kék szemért) és irtózatosan jóképű

szóval én az írekről csak jót tudok mondani :D

és annyira édes ahogy tanulgatja a magyar szavakat, és édesnek, meg cicának és hasonlóknak hív, amiket tanítottam neki! kapott sok nyelvleckét ;)

2011. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az északiak a gyengéim, persze főleg a svédek, mivel svédül beszélek is...
2011. dec. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%

A népneveket még mindig kisbetűvel írjuk.

Szereted a nem normális, narkós, vörhenyes, pedofil holland g.ciket? Na nálad sincs túl magasan a léc.

2011. dec. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ázsiai a pasim, és már 4 éve vagyunk együtt :)
2011. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
En meg Angliaban elek, es mindenki jobb itt, mint az itteni magyar pasik. (kiveve a fekak, meg a pakik)
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
Én eddig nem igazán gondolkodtam ezen, úgy voltam vele, hogy a férfiak itt is férfiak, meg máshol is azok. Aztán közben most voltam egy fesztiválon, ahol szinte mindenki külföldi volt, és valahogy azt vettem észre, hogy egész máshogy viselkednek, mint ahogy megszoktam. Nekem határozottan pozitív élmény volt az egész :) Egyébként külsőleg főleg a mediterrán típusú pasik jönnek be, sötét haj, barna szem, nem túl világos bőr. Na ők ráadásul teljesen rá vannak indulva a világos szemeimre :))
2012. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!