Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt kevésbé bírja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt kevésbé bírja, vagy csak komolyabb a kapcsolatuk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiúhaverom akivel sokat hülyéskedünk. Meg több barátnője is van akikkel hasonlóképpen elvan. Olyanokat szokott, hogy bökdös meg osszeborzolja a hajunkat. XD

Ezzel a csajjal meg nem csinál semmi ilyesmit, viszont amikor ölelgeti (a lány őt) akkor hülye arcokat vág és látszik hogy nem tetszik neki amit csinál. Ellenben egy társaságban vagyunk és ő is velünk lóg, tehát biztos bírja, mert szokott vele is beszélgetni.... Azért lenne másmilyen vele, mert nyomulósnak gondolja?


2011. dec. 17. 18:16
 1/7 MKs ***** válasza:
nem te vagy az a lany??
2011. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, és a kérdés szempontjából egyébként is mindegy. Anonymusként azért felvállalnám, ha én lennék...
2011. dec. 17. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert ez a fiúbarát bejön nekem és nem vettem jó szemmel amikor így szeretgette a csaj vagymi...
2011. dec. 18. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a pasi mindenkinek borzolgatja a haját, akkor az nyer aki az első lesz


és annak a p.ciszőrét is borzolgatni fogja

2011. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha... azért nem mindenkivel ilyen, de ezzel a lánnyal meg egyáltalán nem. Fájna ha valaki a kérdésemre válaszolna? ...
2011. dec. 20. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szereti ha ölelgeti az a lány, mert nem tetszik neki. Mi nem világos?
2012. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak megerősítésre vágytam.. :S

Végre értelmes választ kaptam, köszi!

2012. jan. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!