Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzért szexeltem! Aztán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért szexeltem! Aztán nem élveztem a párommal! Miért?

Figyelt kérdés
Szükségem volt pénzre és senki nem segített nekem, egy nő mondta hogy az otthonába tudnék szerezni pénzt.ez volt tegnap és tegnap a párommal is együtt voltam, de nem élveztem vele, miért?3szor is szeretkeztünk de nem ment. Lelkiismeret furdalás az oka?
2011. dec. 17. 21:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
47%

Kamu kérdés.


Kérdező egy szánalmas gyökér kurv@ vagy!

Nekem sincs pénzem,denem k.urválkodok,hanem diákmunkát vállaltam...

Hihetetlen mi?

2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Emlékszem rád. Pár hete feltettél valami zavaros kérdés melyben hazudoztál össze vissza, hogy van melód, de közben mégsem. Úgy látom helyette elmentél k.rválkodni, mert akárhogy is szépíted, az vagy. És ezek után képes voltál lefeküdni a barátoddal? És még csodálkoznak egyesek, hogy minden nőt k.rvának tartnunk.
2011. dec. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

nem azért írtam hogy elítéljetek és bántsatok.Menj fel mondjuk a piros lámpára vagy a vidékicsajok, vagy vidékilányokra és szembesülj hogy olyan ember van aki ügyvéd lesz és ezzel foglalkozik mellékkeresetként csak hogy luxus körülménye legyen???!!!Tisztában vagy vele?



egyébként az utolsó előttihez lenne egy kérdésem, ha kamu a kérdés ahogy te azt állítod akkor miért kurvßzol le?????

2011. dec. 18. 12:10
 44/48 anonim ***** válasza:
55%
normális ember inkább lemond a luxusról, és átlagos körülmények között él, minthogy k*rvává váljon. ezekben az emberekben nincsen büszkeség. és én speciel ha az ügyvédem ezt csinálná, hát azon nyomban váltanám le. nem bízom egy ilyen emberben. látszik, hogy számára nincs erkölcs.
2011. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki minek tanul és úgy k*rválkodik. Itt azon van a lényeg, hogy odaadod magad idegeneknek pénzért.
2011. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
én fizetek neked 7000-et, benne vagy? (Kapcsolatodnak már úgyis mindegy)
2011. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
és ha esetleg a barátoddal eggyütt csinálnánk hármasba, az mennyibe fájna?
2011. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Ne legyen bűntudatod!

Ha szereted azt a srácot és boldoggá teszed, akkor összességében jó ember vagy.

2012. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!