Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak inkább legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak inkább legyen nagy melle de nem edzett teste, vagy kisebb melle és sportos, kidolgozott teste? (persze most csak külsőt nézünk)

Figyelt kérdés

tehát (csak a testet nézd):

ez: [link]

vagy ez: [link]

vagy mindkettő (ami nyilván szilikont jelent): [link]


Tudom hogy elég hülye kérdés mivel a pasik 90%a összetenné a két kezét ha ezek közül a csajok közül csak az egyik szóba állna vele...de azért válaszoljatok :)


2011. dec. 17. 23:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Az első a legjobb.
2011. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nekem az első jön be a legjobban. 20/F
2011. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
egyet értek az első a legjobb
2011. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
a képek rosszak, de a kérdésre a válaszom, hogy inkább kicsi melle legyen és szép teste mint hogy löttyedt és nagy mell
2011. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
miért rosszak a képek?
2011. dec. 17. 23:24
 6/33 anonim ***** válasza:
az első szájbabasz@tt nagy király
2011. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
hmmm...fura. Én sokkal inkább olyan testet akarnék mint ami a 2.nak van.az elsőnek melltartó nélkül 100 hogy lóg a melle :S
2011. dec. 17. 23:37
 8/33 A kérdező kommentje:
retus nélkül is jobban tetszik? [link]
2011. dec. 17. 23:38
 9/33 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy te lányként mit akarsz. Szerintem a férfiak még mindig jobban szeretik, ha a csajuk nem izmosabb, mint ők, és inkább puha, kerekeded formái vannak(amihez nem kell túlsúly... tehát nem kövér nőkről beszélünk), mint a kifejezetten vékony, kisportolt, kockás hasú lányokat.
2011. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
eléggé relatív:D szóval ha minden embernek más tetszik akkor eléggé értelmetlen ez a kérdés, és hiába a többségnek az 1es tetszik akkor te tuti a kivételbe futsz bele, mindegy,,, legyen kerek és puha de ne follyon ;D
2011. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!