Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Először és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Először és utoljára írok kérdést, Na mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

már 2 éve szerelmes vagyok egy fiúba ,de fél éve találtam magamnak egy barátot akivel nagyon jól érzem magam.

A plátói szerelmemmel régebben találkozgattunk nem kellett volna sok ahhoz hogy járjunk is. De ő nem egy olyan "kedves" ember. Ha nem jön össze egy csajjal akkor ez van.. Szóval nem igen volt még szerelmes. Miután lett barátom kétszer is felénk hozta az éppen akkori barátnőjét .Ez azért furcsa mert életébe maximum 5x járt erre akkor is kiskorában. ( meg amúgy ez egy zsákutca ) Az egyik akkori legjobb barátnőmmel kb. 2 hónapja elkezdett találkozgatni és suliba odajött hozzá(nk) puszit adni ,szokásos 3 puszi de a 4. már egy hatalmas cuppanós puszi volt az arcára. Csodáltam is mert ő nem ilyen. Ez az eset megint megtörtént a folyosón mikor egyedül épp sétálgattam és ő jött felém elkapott egy csajt (akit gondolom ismert) és ugyan ezt eljátszotta és mikor adta neki a 4.-et rám nézett.Történt már olyan is hogy elkértem tőle valamit suliba, de nem volt nála és mikor elakartam menni még leállt velem beszélgetni, pedig ez nem jellemző rá. vagy pl.: szünetbe neki voltam támaszkodva a falnak ő pedig 3 méterre arrébb a radiátornak, és egész szünetbe folyamatosan bámult ( ezt nem csak én vette észre, hallottam ahogy sokan összesúgtak olyanok is akiket nem is ismerek és csak mosolyogtak rám ) aztán mikor becsöngetek ő meg se mozdult, ő volt a utolsó aki bement az osztályterembe. persze én egész szünetbe köpni nyelni nem tudtam, annyira zavarba voltam. Sorolhatnám még hogy utánam nézett stb. de ezek a lényeges dolgok. de persze köszönni soha nem köszön. kb 2 hetente csinálja ezt. Arra gondolok hogy valami "ellenőrzési dolgot tart" hogy milyen hatással van még rám. vagy fene tudja.. lehet csak szimplán bolond :D

Szóval szerintetek akkor most ez így hogy is van ?

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett.

erőre is köszi a válaszokat, még akik hülyeséget is írnak :D legalább nevetek egy jót :D

16/L


2011. dec. 18. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tökre beléd van zúgva!!!! :DDD ezeket a puszis dolgokat azért csinálja ,hogy féltékennyé tegyen, közben azért néz rád hogy lássa a reakciódat!!! Neked is tetszik a fiú?? Ha igen akkor hajrá!! :DDDD
2011. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te most fenyegetozol hogy eloszor es utoljara irsz? Ez egy demokratikus oldal mindenki a sajat belatasa szerint ir vagy valaszol legyszives es ne befolyasold az embereket mert akor senki nem fog irni az ijjedteben..Legyszives kjorrigaljadhibadat es akkor tobben fogan valszolni.. ah meg nem akkor bevaltahodaz igereted es nem irsz maskor... tudod azert eleg felemetes egy fenyegetes..
2011. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azért írtam mert a emberek lenézik azokat akik kérdéseket fordulnak ide, vagy is a kommentekből ezt vettem le. szó sincs a fenyegetőzésről :D

ezért írtam hogy próbáljam ara sarkalni az embereket hogy normális történettel állok elő

elnézést kérek ha máshogy értelmeztétek

amúgy az elsőnek : aranyos vagy :D hát..sajnos van most ugye barátomat is igazából már félek utána rohangálni mert elég sok fájdalmat okozott :D és nála sajnos nem lehet tudni mit is érez.de lehet igazad van..:D és ha tehetném már rohannék is hozzá : )

2011. dec. 18. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Megelolegezem a bizalmat mielott korrigalod a fenyegetesed mert latom hogy bizonytalan tenageer vagy ..aki tudtalan es gyamoltalan..Szereny velemnyem szerint egy kicsit gatlasos .. es te is az vagy te neked tetszik a dolg..a fiu biztosan gatlasos de azokkal eljopofizik akik csak haverok de te valoszinuleg tetszel neki de nem mer kozeledni.. Tedd azt hogy te oda mesz valami urugyel es te kezdesz szoba elegyedni vele meg azzal is kezdhetetd hogy ne legyel mar olyan mamlasz es miert nezel forditva vettem fel a ruhamat es azon mosolyogsz vagy valamihasonlo ..es ezzel elkezdodik egy beszelgetes aztan ha ugy latod te is fordithatod komolyra hogy jaj jolenne mar ateli szunet ..na es mivel toltod majd a teli szunetet van e valami hsznos terved vagy hasonlo aztan majd jon a tobbi,, utanna ugyis latod hogy mennyire akrar beszelgetni vagy tenyleg mamlasz..de azt is mondhtod hogy massal is igy stirolsz vagy csak en vegyem megtiszteltetesnek de mire veljem..de majd kitalasz valamit ahogy jon csak ne legyel zavart ha meg zavart vagy valami hulyeseggel leplezzed ne lassa hogy zavarban vagy es torkodban szived ver.. fel afejjel csak ugyesen menni fog sok sikert kisnagylanyka
2011. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

igazad van

majd bepróbálkozok valamivel :D

csak sajnos nagyon elvan szállva magától így nem tudom mi lesz a reakciója :)

2011. dec. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!