Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy fiú/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha egy fiú/lány látna meztelenül?

Figyelt kérdés

Például ha fürdés közben vagy után meztelenül beszélgetnél nagyobb tesóddal. Engem egyáltalán nem zavar. Ti, hogy vagytok ezzel?


F/16



2011. dec. 18. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Nincs tesóm,de így van pár személy akinél egyáltalán nem zavar ha meztelenül lát.

De úgy alapból,hogy egy idegen vagy így barátok/haverok teljesen meztelenül látnak az zavarna.

2011. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem volt gond ez nálam. tesóm, barátaim (barátnőt meg se említem, mert az alap) láttak már meztelenül egy pár alkalommal.
2011. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

anyu szokott látni meztelenül

párom is.

néha szobatárnőim is, de előttük sem vagyok szégyenlős.

Más eddig nem volt.

2011. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem szoktam az lenni. Férfiak előtt azért nem, mert férfiak, és én is az vagyok.

Nők előtt meg azért nem mert nők. Hadd lássanak valami tetszetőset. :D

2011. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
szia! Jani vagyok 27 ! Negm pl a mostoha hugom látott, dumcsiztunk miközbe borotváltam magamnak meg zuhanyoztam, de pl ithon mindig meztelenül vagyok és volt hogy látott a szuomszéd meg haver is, a párommal lakom 3 éve! te?
2011. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavarna se ha fiú sem ha lány látna.

14L

2011. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar ha valaki meglátt meztelenül. Nyáron alap, hogy majd nem mindig meztelen vagyok.
2011. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavar ha mások látnak meztelenül. Nyáron meztelenül vagyunk otthon a nyaralóban így elég gyakori, hogy szomszéd vagy akár idegen is meztelenül lát.
2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Engem az előttem levő hozzászólókkal ellentétben kifejezetten zavar. Soha nem mutogatom magam. Fehérnemű alá nem vetkőzöm senki előtt, még barátnőim vagy éppen anyukám előtt sem, egyszerűen hihetetlenül szégyellős vagyok (pedig nem igazán van miért panaszkodnom a testemre). 15/L
2011. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Volt hogy a nővérem fürdött én meg bementem hozzá brunyálni. Közben még beszélgettünk is. Volt hogy a szobámban hagytam a törcsim zuhanyzás után és meztelenül mentem a folyosón amikor megállított a nővérem egy kérdéssel és én meztelen voltam de ott beszélgettünk a folyosó közepén. Az sem zavarta mikor megmarkoltam mert arra jött anya és azthittem eggyik nővérem barátnője. Mit kell ezen szégyelni? Simán tudok a nővéreim elött pisilni is. Szóval én egyáltalán nem vagyok szégyenlős.
2011. dec. 21. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!