Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy fiú/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha egy fiú/lány látna meztelenül?

Figyelt kérdés

Például ha fürdés közben vagy után meztelenül beszélgetnél nagyobb tesóddal. Engem egyáltalán nem zavar. Ti, hogy vagytok ezzel?


F/16



2011. dec. 18. 13:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szoktam meztelenkedni család, barátok előtt.

De mondjuk lányok előtt nem vagyok annyira szégyenlős, mint fiúk előtt.

24F

2011. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Direktben nem mutogatom magam családtag előtt. Anyám már vagy tizenvalahány éve nem is látott szerintem meztelenül, max mikor nagyon beteg voltam és ápolni kellett kiskoromban.

Kollégiumban meg ugye szobatársak és a zuhanyzóban a többiek látnak meztelenül. Ha egy csaj meztelenül lát akkor ott már több is van nem csak nézelődés, szóval az se zavar. Nudizni nem szoktam, mert nem érzem szükségét, illetve nincs rá ingerem hogy igy mondjam.


24f

2011. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Családon belül természetesen nem zavarna.Haverok vagy párkapcsolat esetén már elég kérdéses...
2011. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
72%
Legyen elég hogy nudi-strandra járok amikor csak lehet.
2011. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 mezitlab válasza:
81%
Nem zavar, ha meglát, se fiu, se leány! Szívesen vagyok meztelenül.
2012. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 mus musculus ***** válasza:
58%
Engem zavar, főleg azért, mert hájas a testem, de ellenkező esetben sem keresném direkt az ilyen szituációkat.
2012. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

Barátnők előtt egy szál punciban szoktunk rohangálni, ha úgy van. Fiúk előtt esetleg fürdőruhában/fehérneműben. (Eleget járunk fellépni ahhoz és zárnak be minket fiúkkal közös öltözőbe, hogy ne legyek szégyenlős. Sehol...)

Fiú barátom még nem igazán volt, így erről nem tudok mit írni. Max. annyit, hogy attól függ mióta vagyunk együtt és mennyire bízok meg benne.

Tesómtól viszont írtózom, mert egy perverz állat. És tényleg! Itthon mindig bugyiban és hosszú pólóban rohangálok és amikor van rá lehetősége, akkor megfogja a seggem, vagy a mellem, ami engem k_rvára zavar, már elnézést a kifejezésért. Nem volt még barátnője (20 éves), de akkor se rajtam élje ki a vágyait, ha lehet...

L/15

2012. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

engem zavarna sok esetben, pedig igazán nem lenne mit szégyellenem, mert azt mondják jól nézek ki. ..lehet pont ezért. család előtt sem szeretném, ha így látnának. Ha már választani kéne mi a kényesebb szituáció, akkor inkább lásson egy lány meztelenül, mint fiú.

20f

2012. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
17-es a tesód? Az azért durva:P
2012. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavar, ha az illetőt se zavarja. Ha lány lát meztelenül, azt még élvezem is :) 26/F
2012. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!