Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nekktek ( fiuk / lányok )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nekktek ( fiuk / lányok ) mi volt eddig a legcikibb intim élményetek, vagy a legizgibb? Volt ami érdekes volt?

Figyelt kérdés

2011. dec. 18. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem minden ilyen izgalmas, egyébként bele se kezdenék. Olyan meg nem volt amit cikinek éreztem volna.
2011. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát én egyszer nagyban szaxiztam,amikor hátulról a kis Yorkim megnyalta a popsim,és úgy megijedtem,hogy a pasim arcára köptem a g*cit...:S Ez akkor egyáltalán nem volt vicces,de ma már kuncogok az eseten...:D

21L

2011. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Eccer randiztam egy tanár nővel, aki magyar nyelvtant tanítot, de én nekkem nem jött be.

Janifiu, 25

2011. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
egyszer szex közben leestünk az ágyról
2011. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy lány barátom szaxi közben megijedt, mert jött fel valaki a lépcsőn, leesett az ágyról és kiment a bokája - legalább nincs egyedül :D


ciki: táborban kizártam a szobatársaimat, mert életemben először meztelenkedtem egy lánnyal (aktuális barátnő)


ciki2: koleszban vendégeskedtem és ugyanabban a szobában egy másik pár is akciózott (tapi, ujjazás), a sráccal meg szétröhögtük magunkat. A két csaj meg mutogatta egymásnak a mellét, miközben mi elfordultunk.

2011. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
Én egyszer a szobámban ver*em nagyban és nem volt csukva az ajtó a nővérem meg benyitott.Gondolhatod hogy milyen ciki lehetett:D
2012. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Ciki:reszeg voltam es ugy tomtem a csajt, legalabbis en azt hittem, valojaban bent se volt a farkam a csajban.

Ciki: haverommal lehivtunk egy csajt, eloszor haverommal ment el, majd jottem en es megint azt hittem, h minden rendben van egeszen addig meg meg nem kerdezte, h ugye majd huzok gumit es atrakom a pinajaba is?

Most legalabb sikerult berakni, csak nem jo lyukba:D

Nagy ur az alkohol:D

2012. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Jah lemaradt az elsonel, h ez egy hazibuliban volt szal masnap takaritasnal az osszes baratnoje elrohogte magat, ha ram nezett.

Na az volt az igazan ciki...

2012. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%

hát volt elég cinkes :D

a barátnőmmel dugtunk, és közbe füveztünk, és fater benyitott hogy valami keress az elég kellemetlen volt, elhiheted :D vagy egyszer éjszaka annyira nyögőt, hogy anya küldöd egy smst hogy a tv halkítsam lejjebb :/ na ez is elég gáz volt :D

2012. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volt egy rendezvény a szülőfalumban,erdő mellett, mi bevonultunk...a tisztáson volt egy emelvény...úgy belefeledkeztünk magunkba, hogy nem hallottuk , hogy jött valaki, aki végignézte, aztán amikor "lecsendesedtünk" akkor megkérdezte, hogy zavar-e...:D:D nem tudom ki volt, látszólag nem ismert fel, remélem utóbb sem jött rá, hogy kik voltunk, mert csak 2500 lélekszámú faluról beszélek....szakadtunk a röhögéstől már akkor...de ciki volt
2012. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!