Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek volt már ilyen élményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy volt-e már olyan élményed, tapasztalatod, hogy együtt verted ki valakivel (srácra gondolok - hetero legyél-), vagy pl tesód előtt verted-e már ki (szóval hogy mennyire zavar titeket, ha látnak otthon, miközben vered) vagy haver előtt, esetleg olyan, hogy te mutattad meg másik srácnak, hogy mit hogy kell csinálni. hetero srác kérdez csak hetero srácoktól!
2011. dec. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de nekem a volt barátom meg a haverjai egyszer eljátszották, hogy megálltak egymás meleltt sorban és "ki megy el hamarabb" címszó alatt kiverték "együtt".. :D és mindegyik a lányokat szereti:D
2011. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez a kérdés nem tűnik heterónak... nekem meg sem fordult a fejemben!
2011. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig tényleg az vagyok :) csak hallottam ilyesmikről (főleg koleszosoktól), és azért érdekelt, hogy mások hogy vannak ezzel.
2011. dec. 3. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát amíg a résztvevők közül nem cummantja le valaki nagy igyekezetében a másikat, addig lehetséges egy ilyen közös cucc, bár nem tudom elképzelni, hogy ez miért jobb, mintha egyedül csinálná valaki.
2011. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alien19 ***** válasza:
Szerintem ez beteges... Hogy juthat egy ilyen dolog egy hetero férfi eszébe!!!??? 24F
2011. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
khm... max a barátnőm előtt tennék ilyent de annak más a "következménye" :D
2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!