Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent. Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 3hétig jártam..szerelem nem volt, a srác aranyos meg minden,komoly kapcsolatot akart velem,meg nem használt ki.

De én hülye szakítottam vele,egy volt pasim miatt, aki csak kihasznált,és csak arra kellettem neki..

csak akkor keresett amikor épp szexelni akart, és nem volt más..jó persze nekem is jó volt,meg ugye szeretem is és igy egyszerre ugrottam neki ha szólt..:S


Megbántam hogy szakítottam a mostani pasimmal,mert ő tényleg szeretett, és annak ellenére hogy tudja hogy más miatt szakítottam vele, mindig ír, keres stb.. most is..


Ti mit csinálnátok a helyembe? azon vagyok hogy beszélek vele,hogy kezdjük előröl.. de nemtudom félek hogy megint rám jön,hogy a másikat szeretem bármennyire is akarom,hogy ne jusson az eszembe

Szerintetek? :S

bocsi ha zavarosan irtam le..


2011. dec. 18. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyos sráccal nem fog működni, mert külsőre nem tetszik neked. Legyél inkább a másik srác ribanca, úgyis arra vágysz!
2011. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"szerelem nem volt, a srác aranyos meg minden,komoly kapcsolatot akart velem,meg nem használt ki. "


Felejtsd el az a srácot akivel 3hétig voltál együtt aztán rib*nckodtál egy másik srácnak. Nem miattad hanem miatta. Elég volt neki egyszer megtudnia milyen vagy. Hidd el jobb lesz neki ha nem keresed!!! Inkább egyszer legyen szar kedve minthogy eljátszd vele még ezt 5x.


Szerintünk?

Te is tudod mi a véleményünk, bár páran le fogják írni. :)

2011. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Istenem, hasonló szituációkban voltam már, kérlek, ne menj vissza az aranyos sráchoz, ne bántsd őt, ne tedd ezt vele, jobbat érdemel. A másikhoz annyit mondanék, hogy ha hagyod, hogy kihasználjon, akkor ki fog. Sajnálom, hogy ilyen kegyetlen választ adtam, de sajnos ez a véleményem. 22/f
2011. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!