Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

5 barátom nélkülem ment el tegnap szórakozni, úgy hogy titkolták előle, és ráadásul az egészet én találtam ki, hogy egyszer elmehetnénk egy ilyen helyre. Most kideült az egész, sőt elvileg még rosszul is sült el a program.


Szerintetek maradjak csöndben, vagy kérdezzek rá, hogy miért hagytak ki ennől, vagy hogy miért titkolták előlem?


(am a kérdést csak azért írtam ide, mert itt szoktak a legtöbben válaszolni)


2011. dec. 3. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nyíltan megkérdezném őket, hogy mi a bajuk velem. De biztos egyébként, hogy ők is a barátjuknak tekintenek?
2011. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DiMalto ***** válasza:
Hát ez elgondolkodtató......szerintem csak te tartod őket a barátaidnak,és szerintem ezt ők másképp gondolják.
2011. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
lehet át kéne értékelned a barátságotokat, legalábbis engem nagyon idegesítene ha nem bízhatnék meg a barátaimban
2011. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A béka a krokodil, a róka és a medve elhatározzák h csapnak egy nagy bulit megszólal a farkas:

- Én hozok piát

mire a béka:

- Jaj de jó! Lesz buli, lesz pia.

Megszólal a róka:

- Én hozok nőket.

Mire a béka:

- Jaj de jó! Lesz buli, lesz pia lesz nő.

Megszólal a medve:

- Én hozok füvet.

Mire a béka:

- Jaj de jó, lesz buli lesz pia, lesz nő, lesz fű.

Megszólal a Farkas:

- És mi lenne ha ezt a kis zöld f@szt nem vinnénk?

Mire a béka:

- Jaj de jó lesz buli, lesz nő, lesz pia, lesz fá és ez a zöld f@sz krokodil nem jön el.


kb sztem ezért nem mentél

2011. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tuti hogy szeretnek, mivel mindennap együtt vagyunk, és mindenhova elhívtak eddig, és rohadt jól elvagyunk a suliban.... mindig kiállnak mellettem, és ha bajom van, akkor mindig meghallgatnak, és segítenek. Csak most az egyszer hagytak cserben...
2011. dec. 3. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Állj ki eléjük nyíltan és kérdezd meg. Egyébként soha nem felejtené el az esetet!
2011. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DiMalto ***** válasza:
miért vagy benne biztos h ez volt az első alkalom???
2011. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az lehet a gond, hogy már éppen nem fértél be az öt személyes autóba?
2011. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert az öt ember közül az egyik a legjobb barátnőm (ez kölcsönös), és ezt is ő mesélte el. Azt mondta, hogy borzalmas volt. Am meg minden hétvégét együtt szoktam velük tölteni.
2011. dec. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!