Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csinálnátok ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha 1 idegen fiú oda menne hozzátok az utcán és csak lesmárolna valakivel előfordult már ilyesmi és hogy reagált rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

felpofoznám

tökön rúgnám

a földön is még rugdosnám

2011. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Leb*sznék neki egy akkorát, hogy ezek után már csak a fiúk érdekelnék. 20L
2011. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
megpróbálhatod, de ha meglátlak én koppintok a fejedre a viperával, nem a csaj :)
2011. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Beleharapnék a nyelvébe.
2011. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Nyitott vagyok. Ha épp nem lenne senkim és a srácnak nem lenne büdös a szája, viszonoznám a csókot és mindketten röhögénk egy jót. Talán poénból hozzátenném, hogy "oké, akkor most jöhet az esküvő", vagy ha már kölcsönadtam neki a számat, cserébe meghívatnám magam egy kávéra.
2011. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Hú, hát tuti elhívnám ezek után haza hozzám, aztán bemutatnám Johannának. Ő a bull terrierem, a szemem fénye *.*
2011. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

ma 22:38


Aztán őt is lesmárolná :D

2011. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

megnézném azokat a csajokat akik azt állítják hogy így meg úgy lekevernének egyet :DD

mindegyik csak állna és nézne kukán :D

énis amúgy. de ha meg tetszene akkor utána én kapnám le őt még egy csókra :D meg aztán esetleg többre :Đ


21L

2011. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem tom, próbáld ki, gyere!
2011. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem nézne ki jól, nem jutna olyan közel hozzám, hogy ezt megtehesse (alapjáraton távolságot tartok az emberektől).


Ha tetszene, előfordulhat, hogy hagynám annyira közel jönni, ilyen esetben persze visszacsókolnék. Ahogy valaki fentebb írta, utána elviccelném a dolgot és jöhet a kávé :)

De kétlem, hogy ilyesmi a valóságban megtörténik...

2011. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!