Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tetszenek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszenek ennyire az ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de nagyon tetszenek az ázsiaiak és az az álmom,hogy legyen egy húzott szemű barátom. :)Most biztos hülyének néztek :D de nem tehetek róla nagyon tetszenek csak az a rossz hogy nem ismerek 1 ázsiait se és elég nehéz találni. :/ :S
2011. dec. 18. 18:13
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
69%
aki hülyének néz, le kell szarni :) és ne foglalkozz a sok pöccsel! hülye köcsögök. :D nem csak neked (: és így igaz. nehéz találni, de nem lehetetlen! ^^
2011. dec. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
eléggé GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ
2011. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz mi az !hogy elönyben részesítem őket ?Te vagy nem tanultál meg olvasni vagy szimplán hülye vagy .... 20 éves vagyok ha ennyire érdekel és igen tetszenek az ázsiaiak nem értem ,hogy ez miért ekkora qrva nagy probléma és ,hogy ezért miért kell lenézni??!!!Mindenkinek más az izlésvilága ,és különben sem írtam hogy csak az ázsiaiak tetszenének....Én kérek ellnézést úgy látszik ,hogy itt csak degradált rasszista,paraszt emberek vannak akik értelmes kommentet nem tudnak írni ...Ennyit rólatok,ti ennyit értek.
2012. jan. 3. 17:22
 14/23 A kérdező kommentje:
petra 713 te kivétel vagy mert te voltál az eggyetlen normállis kommentelő ,és ennek örülök köszi
2012. jan. 3. 17:24
 15/23 A kérdező kommentje:
És másrészt miből gondolod,hogy én nem kellek senkinek ,és azt miből gondolod ,hogy Igénytelenek az ázsiaiak..háh komolyan már röhögnöm kell ,hogy ennyire egy primitív maki vagy :D Hamár itt tartunk megnéznélek téged ,hogy nézel ki ??!!!
2012. jan. 3. 17:29
 16/23 A kérdező kommentje:
Petra amúgy igazad van nem kell foglalkozni az ilyen gyökerekkel de ha olyat mondanak ami már túl megy a határon akkor azért én is elmondom a véleményem és talán el gondolkodnak egy kicsit, bár ezt nehezen hiszem .
2012. jan. 3. 17:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Fúúú Kérdező kiütéssel győzött az agyilag zoknik felett...chhh :D

Ha tudnék segíteni, szívesen segítenék. De sajnos hasonló problémákkal küszködök :)

2012. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 29. 13:48
 19/23 anonim válasza:
100%

az a baj, hogy ezek a ****** nem tudnak semmit. ez egy leírhatatlan érzés. aki tudja, az átérzi, aki nem, annak hiába mondjuk, mit is jelent ez számunkra. sokáig kellett keresnem mi az, amibe bele vagyok szerelmesedve. rengeteg bántó mondatot kaptam én is. a családom is csodálkozott ezen, de elfogadták a dolgot :DD nagyon sokat vártam, kerestem, mire megtaláltam az első ázsiai származású szerelmem. :) tavaly januárban jöttem rá, hogy én tényleg más beállítottságú vagyok. mindenki mondta, hogy ez elfog múlni. én azt mondtam, lehet hogy így van, lehet, hogy nem. nem éreztem azt, hogy becsapom magam ezzel. és egészen novemberig kellett várnom. az első randim egy vietnami fiúval... végül is barátok lettünk. a másodikkal összejöttünk, de nem volt tartós. voltak még ilyen kis ismerkedések.. nekem ugyebár a koreaiak az istenek. volt egy koreaival is kapcsolatom, de csak összetört..:|

majd megismerkedtem végre egy korombelivel. ez a fiú fél-fél (kínai-magyar). nagyon boldog vagyok. egy jó ideje együtt vagyunk. szeretjük egymást nagyon :) /16 éves vagyok/

én ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne add fel! ha komolyan gondolod, csak várj. keress, hagyd, hogy rád találjon.

és ha bármiben tudok segíteni, akkor írj privátba! állok rendelkezésedre. :) ismerek egy párat:D remélem tudtam segíteni:)

2012. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm utolsó ,nagyon rendes vagy :)
2012. jún. 2. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!