Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyűgözi le egy férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyűgözi le egy férfiakat egy fiatalabb nő?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk 10-15 év kor különbségre.
2011. dec. 18. 18:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%
Sárm :D. Azt imádom a nőkben, hogy mindent annyira ügyesen meg tudnak magyarázni. Ha rövid időn belül sok férfival fekszenek le, akkor nem ribik, hanem keresik az igazit. Ha idősebb férfival vannak együtt (akinek érdekes módon még pénze is van), akkor nem a pénzért, hanem azért vannak együtt vele, mert sármos. Hát persze, aranyom.
2011. dec. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Igen valoszinüleg azért a sárm része a pénz meg stb is. tudod az önbizalmat ad. Egyébként ez milyen jó összehasonlítás. Ohh én hülye. Hogy is lehet hogy egy 10-20-on éves fiú még (nem feltétlen) olyan férfias mint egy idősebb. Főleg a 16-20 évesek, mi az hogy FIÚ?? KI MONDTA EZT, 10 ÉVTŐL MÁR FÉRFI.. ha nem? LOSER!


Meg mer szólítani egy nála 10 évvel idősebb lányt te jó úristen, igazi macho man. Végre látom mi az igazság :O.

2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
khmm.. egy nála 10 évvel fiatalabbat.
2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Annbell, igen! Én is ezért vonzódom hozzájuk, hogy tökösebbek, vagy hogy fejezzem ki magam... nehogy már nekem kelljen őt noszogatnom hogy lépjen.. egy idősebb, tapaztaltabb lépni fog.
2011. dec. 19. 16:06
 25/33 anonim ***** válasza:

idióták...még ha adna sem fogadnák el pénzt férfitól, mert feminista vok, és útálok kiszolgáltatott lenni. ha háza lenne, nem költöznék hozzá, mert mi van ha kidob, ha együtt lennénk, max közösen megteremtett házba lennék hajlandó összebútorozni. ha kocsija van, nem kérném kölcsön, más kocsijával balesetet szenvedni ciki...

szóval igen sárm, persze ezt a szót nehéz olyannak elmagyarázni, aki itt gyakorin picsog h 20 évesen még szűz, mert a lányokat nem lehet felszedni a "kanos vagyok kő kóla" kezdetű szöveggel. grat.

2011. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

am kommentelő igen... sok olyan dolgot meg mernek lépni amit a fiatalabbak nem.

ez kicsit személyes szal magán soc problem, de birom ha egy férfi erőszakosabb, a szó rosszfiús értelmében.

namármost ezt egy 20onéves vagy nem meri megtenni egy nővel, vagy úgy gondolja hogy a roszfiút a cigányfalka értelemben gondolom, ami bezony téves elképzelés.... (már bocs a raszista szövegért)

egy 30asnál meg azért már van esély rá h levágja h mit kéne lépnie...

2011. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
kommentelő, bocs, kérdező...eggen jó késő van,inkább megyek aludni XD
2011. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
44%
Annabella, azt hagyjuk, hogy nem tudsz helyesen írni, se fogalmazni. "Útálok, vok".Igen, biztos mindenki 20 éves és szűz, aki nem ért egyet veled. Hisztizzél még. Okos vagy nagyon, aranyom :).
2011. dec. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Micsoda?? Ki mondta hogy szűz? Egyébként képzeld gondolat olvasó lány, van DOLGOZOM :O. Hát a köl kólát meg hagyjuk, nem vagyok egy szexguru, de volt már csajom.


Amúgy meg franc, pedig én azt hittem, ha 30-an vonulunk az utcán akkor simán bejövök a csajoknak, de hát akkor nem :(:(:(:(. ÉS Továbbra is IGEN MEGMERIK PONT MERT IDŐSEBBEK, azzmeg. Amire próbáltam rávilágítani, hogy akkor a srác meg érezze magát szarul, mert akármiét is még nem elég tapasztalt. Te meg "HMPF nem érdekelsz, nem vagy elég tapasztalt".


Még jó hogy 30 akárhány évesen oda mer menni főleg egy fiatalabb csajhoz. Szóval ez igazán nem nehéz dolog. Komolyan ha csaj lennék, 20 éves koromig, intenzíven sportolnék, hogy baromi jól nézzek ki, mellette tanulnák, hogy majd legyen valami király munkám. Aztán ennyi le van tudva.


És még jól is érezném magam, majd jön a sok fiú férfi hogy milyen jól nézek ki. Ami energiát add azt tök jó. Nem kell olyanokkal foglalkoznom, hogy uuhh beégtem, vagy túl gyáva vagyok. Csak sport, tanulás, lazulás.

2011. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#28

XD kicsit ciki hogy másba nem tudsz belekötni, csak a helyesírásba, ami sz*rt sem ér, mert a magyart kevesebb mint az emberiség 1%a beszéli/írja...node sebaj, vicces voltál ezért kapsz egy zöldkezet...

2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!