Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyűgözi le egy férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyűgözi le egy férfiakat egy fiatalabb nő?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk 10-15 év kor különbségre.
2011. dec. 18. 18:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor nyügöz le,ha agyilag nem tul kislányos.34f
2011. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Említette a pénzt valaki itt az előbb. Egyáltalán nem szempont. Speciel aki jelenleg tetszik nekem, egy elég régi nissannal járkál...
2011. dec. 18. 19:25
 13/33 anonim ***** válasza:
Elég régi nissannal? Hát igen, jó csóri lehet, végül is egyeseknek még kocsija sincs.
2011. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
egy 30 éves férfiról beszélünk... mellesleg a kocsi az édesapjáé volt. és albérletet is most talált.
2011. dec. 18. 19:29
 15/33 anonim ***** válasza:

Naaa jóóó. De akkor is, egy fiatalnak általában se kocsija se albérlete nincs. Ééés igazából, azért azt nézed manapság albérlet se olcsó főleg Magyarországon. (Meg anyukám ingatlannal is foglalkozik szóval onnan is tudom).


Ami azt illeti albérlet szarabb is mint pl családi ház, na de persze nem lehet rögtön családi házat venni. Meg fiatalon talán jobban jár albérlettel. De a legjobb eset, ha szülők összespórolnak annyi pénzt, hogy amikor külön költözik saját háza legyen, gazdasági szempontból. Na persze pénz. Meg hát albérletnek megvan a maga feelingje.

2011. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az anyagi helyzete, a lényeg ez :)
2011. dec. 18. 19:34
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem azért szereted te az idősebbeket mert tapasztalatuk hanem mert könnyebb beleülnöd a készbe.
2011. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Naiv kislány :D


Az, hogy nem kell annyi kört lefutnia nála(d), mint egy korabeli nőnél, hogy ágyba vihesse(n). Ennyi.

2011. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Azért ne általánosíts.. csak nem mindegyik csinálja ezt :S
2011. dec. 18. 21:57
 20/33 anonim ***** válasza:

gondolom h nem olyan kiégettek mint a 30as nők...


jah és ha már említitek h a pénz meg háttér tetszik egy fiatal nőnek az idős férfiban...lósz*rt, az hogy férfias, és meg tud egyáltalán szólítani, és nem hajhúzgálással fejezi ki h tetszem neki + egy csomó apróság amből végül egy szó áll össze amit sármnak hívnak..

21/l voltam.

2011. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!