Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Roma lányok! Járnátok magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok! Járnátok magyar fiúval?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 22:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
tudod ki járna cigány csajjal....pff F/18
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Magyar fiúk ne járjanak roma lányokkal!
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
A putrilakók nem használnak internetet. Menj ki a cigánysorra, és készíts közvélemény-kutatást. Az értékeidet viszont hagyd otthon, ha jót akarsz.
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ilyenekhez ki a fa_sznak van gusztusa?

http://www.youtube.com/watch?v=Eea0bMJdGK4

2011. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
úgy beszéltek róluk mintha nem is emberek lennének
2011. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
na szép, megint itt vagyunk a cigány kérdésnél. nekem semmi bajom velük, legalábbis a tisztességesebb emberekkel, bár enyhén szólva többségben vannak a bűnözők.valaki betett egy youtube videó linket,megnéztem,annak a nőnek valami égési sérülése is van+értelmi fogyatéka is,és a videó alatt mit látni?hogy egymást szidja a cigány és a magyar.ha nem szidnák egymást a népek,és lopnák meg egymást itt Magyarországon belül,valamivel elöbbre lennénk.de mindenhol az van, hogy verik a cigányokat, lopják a magyarokat stb.széthúzni sokkal könnyebb ,mint összefogni.na,válaszolok a kérdésre is, ha már egyszer ide írtam:szerintem a lány nem azt nézi hogy honnan jöttél, hanem amit a nők szoktak.én nem járnék cigány lánnyal, mert nem szeretem a bőre színét,nem félreérteni, a négereket se szeretem.szerintem bőrszínnek csúnya a nagyon sötét szín, legalábbis, ha egy nőre gondolok, akkor a sötétebb színű nem tetszik, de ez ízlés dolga, ép úgy, mint az, hogy ki mell és ki fenékpárti.
2011. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 lee12 ***** válasza:
89%

tegyük hozzá hogy vannak gyönyörű roma lányok

amúgy mert kissebségiek azért nem tetszik nektek? akkor pl amerikába az összes fekete bombázó csaj ronda+ a latin amerikaiak

2011. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ők akárkivel csak tartsák el őket...
2011. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én vagyok a 6. megint, nem azért nem tetszik, mert kissebség, csak csúnya a bőrük színe a négereknek és a többi sötét bőrűnek, köztük a cigánylányoknak is.legalábbis az én ízlésemnek nem felelnek meg, a japán és kínai lányok viszont tetszenek.
2011. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem a szívem csücskei, de vannak olyan roma lányok, hogy dugnám őket mint a lopott biciklit. Ha már róluk van szó, ez a szófordulat pont ide illik :)
2011. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!