Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen tipikus indiai szuvenír...

Milyen tipikus indiai szuvenírt vennétek, hoznátok magyar barátoknak, ha Indiában járnátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 00:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
vmi alkoholt. nemtom ott mi a nemzeti pia:P
2011. jan. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Füstölőt, füstölő-tartót, kis réz edényeket, lányoknak eredeti hennaport(nem pasztát)+tamariszkuszbalzsamot, datolyaszirupot, Graham Masalát(fűszer) más egzotikus fűszert, mungóbabot, Szép finom vékony színes gyolcs holmit, ékszereket(férfiaknak is) kis faelefántokat, teát, teáscsészét
2011. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
eredeti kézműves édességet, illóolajokat
2011. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ruhát kaptam Indiából... :-)

És az illető hozott haza fűszereket is, na az egyiknek nem bírtam a szagát, nagyon brutális volt. De legalább hangulata volt miközben Indiáról mesélt.

2011. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi most karácsonyra kaptunk nagyon szép ágytakarót, nem giccses, de ilyen igazi ezeregyéjjszaka hangulata van... gyönyörűek
2011. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én ékszert, krémparfümöt, Rooibos teát, és fűszereket hoztam.
2011. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a férjemtől (aki többször járt kinn munkája miatt) gyönyörű kézzel faragott faszobrokat kaptam : Buddha és Ganésa (elefántfejű szent)....


Csodálatosan vannak kifaragva, arannyal díszítve, igazán szép díszek!

2011. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én egy nagy elefántot vennék! Esetleg kettőt.
2011. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én hoztam tunikát (nagyon szépeket lehet venni és egyáltalán nem vészes az ára) Indiai babát... nyomott pólót, táskát indiai motívummal... fűszereket, kőből faragott elefántot. Amit nagyon sajnálok, hogy nem hoztam az a tea...
2011. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
utolsó vagyok,...ja én nem ittam semmi nemzeti alkoholt, és akikkel én találkoztam, beszélgettem - fiatalok - azok azt mondták, csak alkalmakkor isznak, de azt nem mondták, hogy akkor mit.
2011. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!