Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye egy csajnak olyan fiúnál, aki nemrég jött össze a barátnőjével (1hónap)?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú,de még nem ismerjük egymást,csak neten láttam,de újévkor egy helyen leszünk.Nem tudom,hogy ott lesz-e a barátnője,de ha tetszeni fogok neki,akkor fiúk szerintetek lenne velem az este?

Próbálkozhatok nála?


(most jöhet az hogy szemét vagyok,hogy van barátnője meg minden,de nekem nagyon tetszik).

17 F , 17 L


2011. dec. 18. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen egy nagy szemét ri.... vagy. Kívánom h a te kovetkezo pasidra is másszon rá egy ien mint te aki pont leszarja h barátnoje van mert h neki nagyon tetszik. Tényleg semmi szolidalitás nincs bennetek
2011. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy szemét vagy, de az, hogy tetszik, meg kedves stb. az ne legyen indok! Ne bonyolódj bele, higyj nekem! Saját káromon tudom, hogy milyen rossz, mikor hiteget, hogy majd szakít és veled lesz, szeret, szexletek beleszeretsz stb. aztán több hónapos viszony után észreveszed, hogy csak nem akar elszakadni a barátnőjétől... És akkor KU-RVA SZAR lesz NEKED! Gondolkodj egy kicsit? Van jobb/hasonlós pasi a világon? Hogyne lenne. Megéri belebonyólódni egy ilyen kapcsolatba, hogy után, h kiderül mindenki szemében te legyél a gaz csábító. Hidd el, nem éri meg....

Gondolkozz egy kicsit.

15/L

2011. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Egy kapcsolat 2 személyből áll, de néhány r.banc nem tud számolni... -.-
2011. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Most úgy csinálsz mintha a többi csaj vagy fiú nem ezt csinálná. Senkit sem érdekel a másik élete csak hogy neki legyen jó,még ha azt is mondod hogy nem igy van,akkor is.
2011. dec. 18. 23:06
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
15/L gratulálok. És akkor azt mondják h attól h korán szexelnek még nem lesznek ringyók. Igen látom
2011. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 DonKartács ***** válasza:
30%

Mennyi itt a kulturált ember és még ők r...oznak álljatok bele a tükörbe és köpjetek egyet !!!!!


Miért ne ismerkedhetnél vele ?? Kitiltja meg hmmm senki az égadta világon senki!!

2011. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Elhiheted h nem mindenki ien szemét rib@nc mint te. én pl sose másztam oan pasira akirol tudtam h noje van (pedig próbálkozott nem is egy ien) mert tudom h ge.iség és nekem is szarul esne fordítva.
2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

De én nem akarnék járni vele. :P

igen szemét vagyok,de istenem,csak én legyek boldog. :)

Amúgy nem lenne pletyka vagy valami,mert nem is abban a megyében lakok,csak újévkor leszünk ugyan ott. :)

2011. dec. 18. 23:08
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ringyó. 14 voltam és egyszerűen csak naiv. Elhittem neki azt is, amit a kisujjából szopott.


Azóta egy sráccal voltam, és vele vagyok már majdnem egy teljes éve. Szerintem előbb mérj össze a többi kis "hozzám hasonló csitrivel", hogy náluk meddig tart egy kapcsolat és hogy néz ki egy buli, azután oktass ki bárkit is. Köszi.

2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én konnyu szívvel belenézek egy tukorbe mert soha nem csináltam iet. Attól h ti ienek vagytok attól még nem kell másról is azt feltételezni. Am meg tudod mi yiltja? A noi szolidalitás. Egyszeruen sztem nektek sem esne jól. De majd megtudjátok ha már benott a fejetek lágya.
2011. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!