Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám mozdult a "főnököm"? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mozdult a "főnököm"? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelben,mert nem munkakapcsolat van köztünk,hanem a 11 hónapos lányukra vigyázok suli után és néha hétvégén,viszont valamilyen szinten csak neki és a feleségének dolgozom.


Azt vettem észre mostanában,hogy egyre többet van otthon akkor,amikor én is ott vagyok a picivel,beszélgetünk,hazahoz,megdicséri a ruhámat és a parfümömet és érzem,hogy stíröl...

Szombat délelőtt is ott voltam és elkezdtünk beszélgetni.Megkérdezte,hogy állok a pasikkal.

Mondtam neki,hogy igazából sehogy,volt 2 kapcsolatom,de egyik sem volt komoly.

Erre mondta,hogy nem érti,hogy miért nincs barátom,hiszen szép vagyok és könnyen kapcsolatot tudok teremteni másokkal.Ezen teljesen meglepődtem.


Nem tudom,hogy mit kéne tennem.


Sokan mondják,hogy már nagyon rossz a házasságuk,állítólag a nő csak azért van a férfivel,mert egyedül nem tudna annyit keresni,hogy olyan életszínvonalon éljen,mint jelenleg (nagyon jól élnek) meg ott van a kislány is.

Ma délelőtt is ott kellett lennem vigyázni a babára és ott volt a takarítónő is (Ő általában délelőttönként megy hozzájuk,ezért nem sokat beszéltünk még) és Ő is mondta,hogy mostanában sokat veszekszenek,mert a férfi megcsalja a feleségét és emiatt,még akkor is,ha Ő ott van.


A pasi nekem is tetszik,mert nagyon jól néz ki,pedig általában nem jönnek be a nálam jóval idősebb férfiak,de Ő...


2011. dec. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen ne engedj a csábításnak. Valószínűleg csak szórakozik, tetszik neki a "friss husi". Ha olyan rossz lenne a kapcsolatuk és mást akarna, akkor már tett volna érte. Főleg ha csalja az asszonyt is. Ha bókol köszönd meg, de inkább próbáld meg kerülni és a munkádra koncentrálni. Ebből semmi jó nem fog kisülni.
2011. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos babának hol az anyukája? Miért te vigyázol rá?

Én mihamarabb lelépnék a helyedben, mert a pasi megkef...él, majd kidob.

Gondolom, ennél többet érsz.

2011. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én csak délután vigyázok a picire (3-7-ig)és néha hétvégén,amikor az anyukája tornázik vagy a barátnőivel van vagy valami dolga van,délelőttönként Ő van vele.

Tudom,hogy ott kéne hagynom ezt az egészet,de a kislányt is nagyon megszerettem,semmi gond nincs vele és elég sok pénzt kapok naponta,ami jól jön.

2011. dec. 19. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod tartani az állásodat, akkor légy vele közömbös és ne vedd figyelembe a bókjait. Ha engedsz a csábításnak és összejössz vele, akkor nem sokáig maradhatsz ott, mert vagy a pasi fog kirúgni miután megkapott, vagy te mész el önszántadból, mert kínos lesz utána.
2011. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén,szerinted milyen kapcsolat elé nézhetnél,ha már a "kedves" férjnek most szeretője van?!Beállnál a sorba?!Számára friss hús lennél,és kész.Én a helyedben nem vállalnám fel,hogy-valamilyen szinten-besegítek egy család széthullásába...
2011. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Osztom az előző hozzászóló véleményét!
2011. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondják előttem, ne állj be a sorba! És légy közömbös, de ne zárkózz be nagyon, mert az is gyanús. Viselkedj úgy, ahogy eddig.
2011. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!