Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiról, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiról, aki tetszik, tudom, hogy én is tetszem neki. De vajon meddig? :S

Figyelt kérdés
Amíg nem talál mást? :S Vagy amíg nem kap meg? Félek bízni benne, mert megjártam már nagyon. Szeretnék, de nem megy sajnos.. Voltak barátnpi előttem már, nem csúnya, és félek, hogy csak egy leszek neki a sok közül.
2011. dec. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kell vele lefeküdni rögtön,ennyi.
2011. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mégis mit veszíthetsz?


légy okos, és ne hagyj olyat, amit nem szeretnél, és érezd jól magad. csak úgy, messziről nézegetve sosem fog megismerni, megszeretni.

2011. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, erre én is gondoltam 2. Egyszerűen élvezni, tart, amíg tart. Csak félek az újabb csalódástól, ezért alakítottam ki egy ilyen védekező mechanizmust. Nagyon durva volt számomra az előző kapcsolatom vége, és szinte lebénít, nem merek senkit sem közel engedni magamhoz.
2011. dec. 19. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tesztek semmit, akkor előbb-utóbb továbbáll. Egy próbát megér, csak okosan kell csinálni.
2011. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néha arra gondolok, hogy jobb lenne egyedül maradni. Akkor nem lesz, aki megbént újra. De ott a másik véglet, hogy mi van, ha mégis működhet a dolog? És így körbe. Szerintem adok egy seélyt a dolognak. Köszi a válaszokat. Azért jöhetnek még vélemények, tanécsok, tapasztalatok.
2011. dec. 19. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Okosnak, megfontoltnak tartanak a emberek, de amikor szerelmes vagyok, hülye vagyok. Néha nem ismerek magamra.
2011. dec. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!