Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszett, de amikor bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett, de amikor bevallotta, hogy én is tetszem neki, nekem elmúlt a tetszés. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 19:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem,csak megijedtél hogy lehet ebből komoly ügy.
2011. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágytál, amit nem kaphattál meg.
2011. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért, mert nem volt romantikus csak szimpla tetszel nekem szöveg és ez megvolt aztán nézel ki a fejedből.
2011. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megijedtél a kapcsolat lehetőségétől. Ilyen nekem is volt, és bánni is fogod, ha most nem teszel semmit. Kúrvára!
2011. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mus musculus ***** válasza:
Sokakat csak addig érdekel valami/valaki, míg meg nem szerzik.
2011. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy sráccal. Simán elmentem vele mindenhova, csókolóztam volna vele meg minden, de amikor kiejtette a száján a "járunk" szót, akkor behúztam a kéziféket, aztán elkezdtem tolatni. Szörnyű volt, addig oda meg vissza voltam érte, de utána!! Nem akartam vele találkozni, nem akartam látni, ki akartam kerülni. :S


Egyszerűen csak, hogy is mondjam, te is behúztad a kéziféket, mert azt hiszed, hogy most minden más lesz. Igen, az egyoldalú szerelem, könnyű, mert ilyenkor nem kell félni hogy súlya van annak mit csinálsz,csak szabadon teszitek, és nem vagytok egymáséi.

2011. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!