Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg a nevét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg a nevét a srácnak és többet róla? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Megismertem a munkahelyemen egy aranyos fiút, sokat beszélgetett velem, de már nem dolgozok ott én sem, ő sem.


Tudom a keresztnevét, azt, hogy hol dolgozik, de ezek alapján a közösségi oldalakon nem találom, pedig írni szeretnék neki.


Hogy találjak rá? Ötletek?


2011. dec. 20. 01:30
 1/7 anonim válasza:
kérdezd meg a volt munkatársaidat , hátha ők tudják merre keresd, esetleg tudják az egész nevét.
2011. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Volt vagy jelenlegi munkatársaitol érdeklödj!
2011. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá.Kerestem az ismerőseik között, de nincs ott. HOgy kérdezősködjek én nőként egy férfi után? :) Vicces. Nem akarom, hogy ezen csámcsogjanak, de sajnálom, mert jóban voltunk, csak rosszkor szakadtunk el. Ismerkedtünk, kedveltem, csak nem adódott még mód a kibontakozásra.
2011. dec. 20. 01:39
 4/7 anonim válasza:
Miért egy nö nem keresheti a pasit?:D Ha sok idöd van lesd ki:D:D:D:D
2011. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmész a munkahelyére és hagysz neki borítékban egy levelet.
2011. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert miért ne kereshetnéd? :O Nekem is volt már hasonló szitu, hogy nyelvsuliba jártam egy csajjal, aztán vége lett, és utána egy közös ismerősön keresztül küldött egy üzenetet. Nincs ezzel semmi gáz.


Fogadd el, hogy vagy feladsz egy kicsit a királynői méltóságodból, vagy elvesztetted ezt a srácot...

2011. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a méltóság, nem azért. Csak azt nem akarom, hogy a többiek tudják.
2011. dec. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!