Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg valakiről hogy ki tetszik neki, anélkül, hogy tudná, hogy én akarom tudni?

Figyelt kérdés
Valami névtelen üzenet vagy ilyesmire gondolok. Csak hogy oldanám meg hogy névtelenül juttassam el hozzá és névtelenül is jussom vissza hozzám?
2011. dec. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

És majd egy ismeretlennek bevallja, hogy ki jön be neki??

Inkább kérdezd meg valamelyik közelebbi ismerődét, barátot/barátnőt ezzel kapcsolatban:)

2011. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem egy közeli barátját az biztosan nem fogja elmondani neki , hogy én kérdeztem..
2011. dec. 13. 21:38
 3/7 DonKartács ***** válasza:
Miért nem kérded meg te ?
2011. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond egyik ismerősödnek, hogy kérdezzen rá
2011. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
összejöttök társaságban, és feldobod a női ideált mint témát...mire ő majd rákontrázik h "nekem az ilyen olyan pasik jönnek be"...v valami hasonló..am nemtudom fiú vagy? nekem úgy jött le, de ha nem akk bocsi
2011. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te csaj vagy? Mert az érthetetlen gondolkodásod alapján szerintem igen. Egy névtelen üzenetre mégis miért válaszolna szerinted? Kellemetlen, de ha akarsz valakit, akkor kénytelen leszel megkérdezni tőle konkrétan, mielőtt késő lenne.
2011. dec. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és ha nem lennék ilyen beszari akkor valószínűleg megkérdezném de sajnos az vagyok, ezért érdekelne ez a megoldás..
2011. dec. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!