Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg meg kéne változnom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg kéne változnom és több lány szeretne?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják, hogy meg kéne változnom és fel kéne nőnöm, menőbbnek kéne lennie a dumámnak, és nem úgy kéne viselkednem mint egy kisfiú. :( Bevallom néha tényleg elég gyerekesen viselkedem. 16 éves vagyok. Szeretek viccelődni, ilyesmi. Nem vagyok olyan mint a többiek, nem vagyok olyan nagyképű, és nem úgy beszélek. Volt már egy barátnőm, de egy hónap után szakított velem. Nem akarok megváltozni, mert akkor már nem önmagam lennék, és inkább szeressen valaki azért amilyen vagyok, mint azért, amilyen nem.
2011. dec. 20. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyere Németországba, itt az összes lány ilyenekre bukik -,-


16/f

2011. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne változz meg.Ha így érzed magad jól ,akkor ezt a többi lány is látni fogja rajtad..(:
2011. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fog összejönni, nem tudok németül. :D Angolt tanulok. Amúgy tényleg? O.o Az különös... De nem vagyok egy justin bieber.. xd
2011. dec. 20. 20:50
 4/10 A kérdező kommentje:
De az az igazság, hogy néha nem érzem magam jól így.. Nem szeretnék olyan lenni mint mások, nem akarom, hogy "menő" legyen a dumám, de azt sem, hogy ilyen gyerekes legyek.
2011. dec. 20. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
egy példát írnál a "menő dumára"?Ha kisfiúsan viselkedsz akkor komolyodj meg egy kicsit de a lényeg maradjon meg.Az hogy szeretsz viccelődni az nem baj amíg jól csinálod és nem értelmetlen hülyeségeket mondasz,de az hogy "menőbbnek kéne lennie a dumámnak" az ilyen embereket rohadtul utálom...éretlen hülyék
2011. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is utálom őket... Ezért nem akarok ilyen lenni.. Menő duma? Pontosan én sem tudom mit is takar, de gondolom nagyképűbb, beszólogatósabb dumára gondolt az illető aki ezt mondta.
2011. dec. 20. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek is, akik csak simán hülyének neveznek :( Elég sokan leszoktak hülyézni :(
2011. dec. 20. 21:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok hülye, csak gyerekes... De amúgy érdekes, hogy tavaly kilencedikben és most év elején, sokkal komolyabb voltam. Viszont most az utóbbi pár hónapban, tökre megbolondultam! :S
2011. dec. 20. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
nézd meg ezt a filmet: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En csak a komoly dolgokban vagyok komoly. Egyebkent ökörködök állandóan. Szóval maradj ilyen. A 16 eves csajok ugyis 20 evesekkel jarnak. Szoval ne aggodj.
2012. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!