Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom miért beszél ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért beszél ilyeneket álmában? :O

Figyelt kérdés

Eljött a barátom, 1 éve vagyunk együtt, és elaludt a filmnézés közben (egy romantikus film ment). Mióta alszik, kb. 10-szer emlegetett valami Olgát (nem tudok ilyen ismerőséről), hogy milyen jó volt vele, meg ilyesmi. :O Megcsikiztem, hogy nem e csak meg akar szívatni, de nem, mert tényleg alszik. Szerintetek megcsalt?

Az mit jelent, ha azt mondja, hogy "Olga, jó vagy nagyon!"??? :O

Ugye nem csalt meg?

Az tuti, hogy ha felkel rákérdezek. Nem bírok aludni!!! :((((((((((((((((((((((((((((


2010. máj. 24. 02:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem csalt meg,csak összeálmodik mindent :D Velem is elő szokott fordulni.. Csak én hogyha álmodok valami erotikus jellegű dolgot,és mással csinálnám,akkor még ott is észbekapok,hogy "na,mégsem kellene ....(itt a barátnőm neve) megcsalni!" és akkor nem nyúlok a csajhoz :D
2010. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D Értem, köszi! :D Akkor kicsit fellélegzek... :D Remélem is, mert nem tudom mit csinálnék vele. Még Olga. xDDD
2010. máj. 24. 02:06
 3/19 anonim ***** válasza:
nézd meg közösségi oldalakon van-e ilyen ismerőse:)
2010. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti álmodik.:D Azért súgd a fülébe nyugodtan, hogy nem Olga vagyok, hanem Lacika.^^
2010. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos, hogy még álmodban sem csalod meg.:)))


Hát, ha az én párom Olgázna, én sem lennék nyugodt.:(

Szerintem nézz körül kicsit iwiwes ismerősei között. Ha találsz Olgát, lehet nyomozni...A szemedbe úgyse fogja megmondani!

2010. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
nézd meg az ivivjét, ismer-e olgát
2010. máj. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,meg is értelek. Viszont nem is tudom mit csinálnék barátnőmmel,ha elkezdene álmában olyanokat mondogatni,hogy "ezaaaz Pista rakd be a lompost!" :D

Viszont hogyha felébred akkor ne támadd le,hogy "ki a rák volt ezaz Olga??",hanem csak kérdezz rá,hogy miről álmodott,mert beszélt álmában :D

2010. máj. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! Akkor nem kérdezek rá, hanem nyomozok... Remélem nem lesz ilyen ismerőse, nem hiányozna még ez is. :S

Már amúgy abbahagyta, most épp horkol.-.-" Bár inkább ez, mint az "Olga". :D

2010. máj. 24. 02:11
 9/19 anonim válasza:
100%
ha találsz olyan ismerőst, biztonság kedvéért kezdd el a megfelelő intézkedéseket: lógasd a kezét langyos vízbe és reggelig maradjon úgy^^
2010. máj. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nyomozás után kérdezz rá! Ki tudja.. lehet hogy valaki exével álmodott.. vagy ki tudja? Álmában az ember elég fura dolgokat szokott tenni, én is volt, hogy fülig szerelmes voltam valakibe, erre valaki mással álmodtam. Szó se volt róla, hogy mással akarnék lenni, de hát az álmokat nem lehet irányítani. (Normál esetben.) Lehet az is, hogy az álmában Téged hívtak Olgának. Megeshet.
2010. máj. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!