Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen ha 1 srác álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha 1 srác álmában ÉLVEZ EL?

Figyelt kérdés
nekem csak 1-szer fordult elő
2010. júl. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne?

Létezik éjszakai magömlés is...

Van,h spontán van,h olyat álmodik ami számára kielégítő...

2010. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
miért lenne az? látta valaki rajtad kívül? vagy elmondtad vkinek? ha nem, akkor meg se történt :P egyébként nem az, ez csak azt mutatja h mostanában többet gondolsz a szexre. szerintem ha önkielégítést végeznél (vagy többször, mint ahogy szoktad), orvosolni lehet a bajt, mert pl egy osztálykiránduláson azért ciki.
2010. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató:D és azért volt mert olyat álmodtam
2010. júl. 17. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
kellemes érzés lehetett
2010. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Természetessen nem szégyen,ha nem, nagyon jó dolog. Ez akkor szokott, előfordulni, ha már nagyon régen voltál utoljára nővel, vagy régen masztiztál. F.
2010. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezen nincs mit szégyelni szerintem
2010. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én velem csak egyszer fordult elő, olyan volt mintha behugyoztam volna, de pont felébredtem eléggé kielégítő érzés volt :D
2010. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
butaság h csak akkor van ha ritkán van szex.. én házas vagyok,nincs semmi gond a szexszel, mégis havonta előfordul többször is az orgazmus álmomban,és olyankor álmomban szexelek. ja és nő vagyok
2010. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!