Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyom 2 eves 7 honapos...

Kislanyom 2 eves 7 honapos picit piros a torka. Hasznalhatok Tantum Verde spray-t? A betegtajekosztaton csak felnotteknek valo adagolas van.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is érint a kérdés, úgyhogy gyorsan utána néztem!

Ezt az oldalt találtam:

[link]

Ez a bekezdés fontos nekünk:

A gyógyszer spray formája kifejezetten javasolt a műtéti beavatkozások előtt és után, valamint olyan kisgyermekek részére, akik még nem tudnak gargarizálni.

Az adagolást viszont nem találtam... vagyis nem tér ki külön arra hogy gyerekek esetében napi hányszor használható!

2011. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem is való gyerekeknek, ha nincs olyan a tájékozatóban.
2011. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, a gyerekorvosunk szokta ajánlani, ha piros a torka a kislányomnak, viszont már rég hazsnáltuk, és nem emlékszemaz adagolásra.
2011. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Most jutott eszembe, hogy tavaly nyáron, az akkor 1,5 éves fiamnak ajánlották a kórházban a fül-orr gégészeten, de nem mondtak adagolás. Akkor nem használtuk, mert végül nem volt rá szükség. Most viszont egy óriásai afta van a 2 évesem szájába, vírusos torokgyulladás kíséretében, nem eszik napok óta.... :(

2011. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni mindig ajánlotta a használatát ha gond volt nemcsak a torkával, mert ez ugye torokfertőtlenítő. 3*1 fújás. Mi mindig így használtuk.
2011. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!