Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék végre egy jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre egy jót csókolózni egy lánnyal, de mégis hogyan találhatnék ilyen lányt, aki segítene átélni egy rendes nyelves csókot? Még sosem csókolóztam.21/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

na 20adjára is elfelejtettem vmit.

nem undorodunk tőled, de nekem pl. van barátom...

2011. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nezz ki valami jo csajt aztan kapd le... Egyszer engem is lesmarolt valami ismeretlen csaj a buszmegalloban este. Odaallt elem, a szemembe nezett es akkor mar tudtam hogy mit akar :D Eloszor nem akartam, de aztan ugy voltam vele hogy miert ne? :D 10-bol legalabb 1 csajnal is tuti bejon ez. Hajra!
2011. dec. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

tegnap 05:21


én nem tudom megtenni, félénk, gátlásos, csendes fiú vagyok általában idegenek közt


arról nem is beszélve, hogy engem tuti tökön rúgnának vagy pofán vágnának az nagyon megalázó lenne mindenki látná akkor főleg


mondom én, hogy undorodnak tőlem :S


persze, hogy engem egy se smárolna le buszmegállóban :S

2011. dec. 25. 10:31
 14/19 anonim ***** válasza:
mutatsz képet magadról?:P
2011. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Én vagyok az a bizonyos 14 éves lány. Tudom, hogy nem hallgatsz egy ilyen 'kislányra', mint én, és megértelek. Te egy felnőtt férfi vagy, végül is, én meg kicsi vagyok még, mit ér az én véleményem...? De azért félreértés ne essék, én nem vagyok olyan tapasztalt a témában. Nem kell általánosítani, nem vagyok az a MAI, tipikus 14 éves ribi, aki fűvel fával összeáll. Épphogy korainak érzem a dolgot, de mindegy...

A nővéreimmel szoktam beszélni ilyen dolgokról. Az idősebbik nővérem 19 éves, és ő pont így van ezzel, mint te. Ő 15 évesen járt egy fiúval, aki sajnos elment, 15 nappal az után, hogy összejöttek. Azóta nem volt senkivel. Ma már túltette magát rajta. A másik nővérem, aki 17 éves, na ő az, akinek a szerencsétlenségéből, és boldogságából én is sokat tanulhattam. Ő 1,5 éve jött össze egy 20 éves fiúval, aki SZINTÉN nem csókolózott még! Úgy jöttek össze, hogy egy suliba jártak, a lánynak tetszett a fiú, de nem ismerték egymást. A srác rá sem nézett. Aztán Brigi ráírt facebookon, egyre többet beszélgettek ott, aztán suliban is köszöntek egymásnak, majd néha délután összetalálkoztak az aulában, és beszélgetni kezdtek, élőben is. Szép lassan kialakult köztük valami. Brigi sosem nevetett rajta, és inkább felejthetetlennek, megtisztelőnek gondolja, hogy ő adhatta Attilának az elsőt. Mert szerelmes volt. Na és, miért lennél béna, ha még nem csókolóztál?! Nem egy ilyen ismerősöm van, aki még nem csókolózott. És ők sem undorítóak... Na, innen vettem ezt a sok 'tapasztalatot'.ÉS NEM FELTÉTLEN IGAZ, HOGY A LÁNYOK KÉSŐBB LESZNEK SZERELMESEK! Velem is így volt. Halálosan szerettem bele a legjobb fiúbarátomba. Ő viszont csak barátként kezel, hát ez van...

2012. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze 2 éve a srác 18 éves volt, és mára már profi a csókolózásban:)
2012. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
(Megint) És megértem,elfogadom ha lenézel! Csak segíteni akartam! :) Nem kötelező egyet érteni a véleményemmel, megfogadni a tanácsom, elgondolkozni az általam leírottakon. Mellesleg... A húgodra irkáló fiúcskák legalább tesznek valamit. Ha otthon ülsz, és várod, hogy a sült galamb a szádba hulljon... Hát, nem sokat ígérhetünk.
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem jò lenne ha ezt abbahagynad, hosszútávon ebbe az önkínzásba belefogsz őrülni. Légy boldog egyedül, élvezd az életet körülményektől függetlenül.
2012. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél bátorságot magadon,menj el bulizni,rugjál be és keress egy szimpatikus lányt ,akit lekaphatsz. Szórakozóhelyen elég hamar fogsz találni ilyet,kivéve,ha barátja van(de ha nincs ott,talán még akkor is...) Hidd el,a bulizó lányokat nem érdekli annyira,szinte mindenkivel megesik,h egy-egy buliban csókolózik egy idegennel,ma ez szinte már-már elfogadott(sajnos..) Sok sikert kívánok neked! :)

19/L

2013. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!