Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én még soha nem csókolóztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még soha nem csókolóztam, de a leendő barátnőm már tapasztalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30-hoz közeli kocka vagyok, eddig még nem volt senkim, de ez csak az én hibám(WoW, munka, stb.). Megismerkedtem egy lánnyal, akibe szerelmes vagyok, és szerintem ő is belém. Eljött a csók ideje, de én még soha senkivel nem csókolóztam, neki viszont már volt barátja. Ha megcsókolom szerintem nagyon be fogok égni, mert nekem ilyen téren nincs tapasztalatom. Nem akarom elveszíteni a bénázásom miatt.
2011. nov. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az őszinteség nagy erény :) Mond el neki, és akkor nemkell paráznod attól milyen lesz. Én is gyakorlatias ember vagyok nem hittem el, hogy érzésre jön pedig igen :) A csókot érzéssel kell csinálni, pláne hogy idomulnod kell a másik fél mozdulataihoz is. Ha valamit nem jól csinálsz megkell beszélni hogy ő hogy szereti jobban és kész :) Beszélj vele a témáról ne kifejezetten azért, hogy megakarlak csókolni de, hanem mondjuk a múltaddal kapcsolatban felhozod, hogy még nem is csókolóztál feltéve ha már nem tudja persze. Ha ő is vonzódik hozzád nem fog gondot csinálni belőle :) 21/F
2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csókon kívül másabb dologtól kellen izglnod:) Mi lesz, ha szexre kerül a sor? Ne izgulj a csók miatt:) Az nem bonyolult majd ráérzel.
2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is elbénáztam az első csókomat de barátnőm volt oly rendes és kitanított mert tudta h nekem ő az első
2011. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se csókolóztam az első bnőm előtt, de nem mondtam meg neki, aztán mikr megcsináltuk kérdezte hogy milyen volt és mondta, hogy egész jó :D
2011. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg semmiképpen ne mondd meg neki! Amúgy meg a csókolózáshoz nem kell nagy tudomány, sztem nem fogod elrontani.
2011. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azok fogsz beégni ha nem csókolod meg, ezt nem lehet elrontani
2011. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne mond el neki mert 30hoz közel ez már hatalmas lúzerségre utal. szal majd max a csók után.
2011. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, és a bátorító szavakat.Kedden úgy döntöttem hogy, férfiként viselkedek, és megteszem amit meg kell tennem, de sajnos még mindig van egy problémám. Egy munkahelyen dolgozunk. Munka előtt még nem, munka után már nem tudunk találkozni a hosszú műszak miatt. Napközben egyszerűen nem tudok vele kettesben maradni, mert mindig zaklat minket valaki.A többieknek nagyon nem tetszik a boldogságunk, ezért sokan próbálnak szétválasztani minket. Teljesen biztos vagyok benne hogy, ő is szeret engem. Ha lesz alkalmam rögtön állást változtatok. Szerintetek hogyan teremtsek megfelelő körülményeket.
2011. nov. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!