Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogy lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy lehet olyan pasikkal megismerkedni, akiknek van egzisztenciájuk, pénzük és gavallérok is?

Figyelt kérdés

Elég szép 20 éves lány vagyok (derékig érő haj, gyönyörű bőr, 164cm/46kg...) de még egyetlen ilyen férfival sem találkoztam.


Hol lehet velük megismerkedni? (A külső nekem tényleg nem számít.)


2011. dec. 22. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
tinilibanc e vagy?
2011. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mi érdekel ha nem a külső?A pénze?Az hogy kitartott légy?Komolyan nem értem a mai nőket,pedig én is az vagyok!Mai világban már csak az számít,h pénze legyen stb..De kérem szépen akk hol maradnak az érzelmek?A szerelem stb?
2011. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

van érzelem,a pasi pénztárcája iránt.

:)))

pénz beszél,kutya ugat,ugye

:))))

pénzéhesnek lenni jó,gondolom ilyen a család is

minden biztos egzisztenciával rendelkező pasi ilyen lányt szeretne magának.

:))))))

2011. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gazdasági válság van kisanyám :)

Szóval nem ártana, ha te is inkább tanulnál :)

2011. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írj üzit! :)

22f

2011. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Az 5-ös út mellett... és csak Bömös-be vagy Merdzsóba szállj be! A szakadt Trabist hajtsd el.
2011. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magasabb lennél, kb. 170-175cm és 55kg, akkor már lenne ilyen pasid!
2011. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lacikaaaaa ***** válasza:

Feküdj le kislány, lépj be az álomvilágba és ott megtalálod! Látjátok ő leírta, neki nem számít a külső!

De viszont számít: pénz,egzisztencia + legyen gavallér.

HAJRÁ

2011. dec. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte.
2011. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akár esetlegesen itt is.

De azt, hogy ő elég szép, bárki mondhatja magáról. Márpedig ha az igazi gavallérokról beszélünk, nekik viszont igencsak számít a külső.

2011. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!