Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan térítsem észhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan térítsem észhez a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki külsőleg nem túl vonzó. Kavargat egy sráccal.(17/L, 24/F) A pasinak volt egy másfél éves kapcsolata, de valami miatt vége lett, de még mindig összejár a volt barátnővel szexelni. A barátnőm tud is róla, de azt mondja nem zavarja. A srác azt mondta neki, csak azért jár össze az exével, mert ő nem fekszik le vele, és ki kell élnie a vágyait. Együtt tölti a szilveszter a barátnőm ezzel a sráccal, és azt tervezi majd lefekszik vele.(még szűz) Számomra egyértelmű, hogy a pasinak, csak arra kell. De a barátnőm meg van győződve róla, hogy szereti őt a srác. Amikor találkoznak, mindig fogdossa őt a pasi, a kezét odarakja a férfiasságához..,stb. Hogyan térítsem észhez?
2011. dec. 22. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem ,ha a barinőd makacs,akkor hagyni kell ,hogy hagy tanuljon a saját kárán...:S
2011. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért egy valamit nem értek, ha a barátnőd nem túl vonzó külsőleg, akkor a srác minek akarná csak megd.gni??
2011. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom. Mondjuk az előző barátnője se túl vonzó.
2011. dec. 22. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd őket. Ha csak megfekteti a bnődet, akkor is lesz egy jó napja a lánynak, legalább. Lehet érezhet valamit a srác, mert végülis, ha csak megfektetni akarná, nem lenne őszinte, h kefélgeti az exét. Bár én az ilyesmiről inkább mélyen kussolnék..34/F
2011. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3: nem vagy te egy picikét naív?
2011. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából, mi közöd van neked hozzá???
2011. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy a brátnőm, és nem szeretném ha olyannal veszítené el a szüzességét, aki utána meg rá 1-2 hétre dobja.
2011. dec. 22. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
de ne törődj ezzel.. az ő dolguk, majd megoldjak..
2011. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3,Azért mert külsőleg nem túl vonzó a csaj,a puncija biztos jó szoros ha szűz,és lehet olyan szép és bársonyos tapintású hogy bármelyik világszépe megirigyelhetné.
2011. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet bármilyen szűk a puncija, ha mekis zacsit kell a fejére húzni. Igen, biztosan naiv vagyok, de csak olyan lányt döntök meg, aki tetszik is.
2011. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!