Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt. Kb egy hónapja összevesztünk, az én hibámból. Úgy volt hogy szakít velem, de végül együtt maradtunk, és kb 2hete talákozgatunk újra. Akkor úgy volt, hogy egy ideig nem szeretne lefeküdni velem mert újra meg kell bíznia bennem, de múlt héten együtt voltunk, és mindkettőnknek nagyon jó volt, direkt rákérdeztem hogy nem volt e túl hamar, vagy ilyesmi, azt mondta nem, és egyáltalán nem bánta meg. Utána nem tudtunk talákozni mert másik városban lakik és hétvégére hazautazott, de ezen a héten megint távolságtartó velem ha arra kerülne a sor. Azt mondja hogy van egy csomó stresszforrás a suliban, utolsó év, plusz otthoni gondok, és emiatt nincs hozzá kedve, nem tud ellazulni. Félek hogy ez csak valami kifogás és valójában miattam van, hogy mégsem akar velem lenni. Most megint nem fogok találkozni egy hétig a szünet miatt, és nem ezen akarok rágódni egész nap. Mit gondoltok erről?
2011. dec. 20. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lehet, hogy tényleg csak annyi az egész, hogy nem tud ellazulni. Egyébként min vesztetek össze?
2011. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján sztem nem kamu, ha nehéz is bízz benne egy kicsit, és kérdezd meg h tudsz-e vmit segíteni!
2011. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!