Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszakpjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miklomoricka kérdése:

Mit tegyek, hogy visszakpjam a barátnömet megéri még?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 2 évet és egyszer csak szakitott velem, mert hazudtam neki, vele akartam lenni, ott akartam aludni nála, de megijedtem az anyukájátol és azt hazudtam neki, hogy a barátomnál alszom és a városban voltam egész éjjel.17éves vagyok távkapcsolatot tartottunk egymással, nagyon boldogok voltunk, kisebb veszekedesek mellett is. Mikor szakitott velem ugy éreztem, hogy meg akarok halni és ezt neki is megmondtam mikor szakitott velem, hogy ha szakit akkor nincs, miert már éljek. Nagyon hiányik, szeretem mint még soha senkit. Mellette férfinak éreztem magam, nem volt semmi szégyelni valonk egymás elött. Nagyon hiányzik és vissza akarom kapni.

várom a válaszokat

előre is köszönöm


2011. dec. 13. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
kérem segítsenek
2011. dec. 13. 15:04
 2/7 guilelessgirl17 ***** válasza:

Harcolj érte.^^ de nem egyből zúdíts rá mindent hanem szép fokozatosan :) próbálj utalgatni arra hogy milyen jó volt mikor együtt voltatok :) lepd meg apró ajándékokkal és ha látod rajta hogy bejön neki akkor van még rá esély :) sok sikert és fel a fejjel *--*

De ha meg nem, akkor van egy csomó szép lány .^^ csak járj nyitott szemmel <3

2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem volt szégyelnivalótok egymás előtt akkor mért kellett hazudj neki?:S Gondolom hogy még szeret rendbe tudod hozni, de ugye tudod hogy állati nagy marhaságot csináltál???:S:S:S

Pedálozz nála de nagyon, én hiszem hogy sikerül, de ne legyél ilyen butus, nem szabad hazudni, főleg nem ilyen hülyeségben!!:S Biztos meg tudtátok volna beszélni!

Távkapcsolat mit jelent, mekkora táv?

2011. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
60 km kb
2011. dec. 13. 16:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele ma es felideztem eki , hogy milyen jo volt regen de O cska annyit mondott, hogy igen:(. Es nem jutottam vele tovabb. Mit tegyek? Segitseg? gyorsan varom a valaszokat. Koszi es bocsi a kellemetlensegert
2011. dec. 13. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is lényeges, hogy milyen hangsúllyal mondta ezt, ezt neked kellett érezni, lehet hogy csak azért mondta mert szép emlék neki, de lehet hogy azért, mert nagyon hiányzol neki! Mikor szakítottatok?

60km, hát határeset, de én a helyedben amilyen hamar tudok felpattannék egy vonatra-buszra és addig lógnék a nyakán míg meg nem bocsájt. Mivel azért szakított mert hülyeséget csináltál, és nem azért mert nem szeret téged, addig mindig van esély!! Húzz bele! Hajráá:)

2011. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi
2011. dec. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!