Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan álszent a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan álszent a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Pl itt is sok lány leírja, hogy biztos nem a külsőtökkel van a baj, amikor egy csaj elutasít. Meg leírják, hogy ritka az annyira ronda pasi, meg nekik nem kell a jó pasi, elég csak a szerényebb külsejű stb. Amikor meg privibe küldök nekik képet, akkor jön az majdnem mindig, hogy bocs de nem tetszel. Akkor minek írják le ezeket, ha mindig mást cselekednek?
2011. dec. 22. 13:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azért, mert a neten a külső a fontos, nem hallod a másik hangját, nem látod h h viselkedik.. ezért inkabb ismizz élőben :)
2011. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
GYK= álszent emberek gyűjtőhelye. És ez nem csak a lányokra, hanem a fiúkra is ugyanúgy igaz.
2011. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vagy annyit yrnak, hogy barátnak talán jó lennél. Akkor meg nem kellene írni, hogy nem a hűdejó pasikra buktok,
2011. dec. 22. 13:21
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Az ideg rángat,hogy nap,mint nap ilyen kérdések vannak. EMBEREK! Nézzetek már magatokba nem hibásak se a pasik se a csajok !
2011. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hat most érted.. te nem a jó csajokra buksz? :D
2011. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, jól mondja 5-ös. Egy ideig én is azt hittem, hogy a lányok felszínesebbek, mint mi, de aztán rájöttem, hogy csak pont ugyanannyira. Én is azt vallom magamról, hogy nekem nem annyira nagyon fontos a külső, de azért mégis azt veszi észre az ember a legelőször. Onnantól nem fontos, hogy már tetszik az illető - ez annyit tesz, hogy nem szakítanék a barátnőmmel csak azért, mert láttam egy nála jobb nőt. Szerintem a lányok is így vannak vele. 20/F
2011. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mondjuk, lehet h én vok a furi, de ha járok vkivel, és szerelmes vok, akkor nekem az a pasi a legjobb, és nem kell más :)
2011. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan felszínesek a férfiak is, mint a nők.

Minden embernél van egy határ,akár lány, akár fiú. Ha azt a határt nem tudod nála megugrani, akkor ez van.

De ez a határ mindenkinél változó. Vkinek elég annyi, hogy ne legye igénytelen, koszos és büdös, vkinek meg az a minimum, hogy magas legyen, kisportolt, barna hajú, kék szemű, sármos és még jól is öltözzön.

Talán nem az ilyen lányokat kellene megtalálni, nem?


Gondolom neked is van olyan lány, akivel nem kezdenél semmit, mert egyszerűen nem jön be. Akkor a nőknek miért kellene mindenkivel leállniuk?

2011. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A külső az ami megfog, a belső megtart, a jó szex összeláncol.

Fontos a külső, és ugyanolyan fontos a belső is. Hiába helyes egy férfi, ha például nem tud késsel-villával enni :D Vagy buta, bunkó stb stb.

2011. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a sok ostoba kérdést mért ilyenek a nők? mért olyanok a lányok? SZÁNALMAS! A pasik nem szoktak magukba nézni? Mintha nem lennének ugyanezek a pasikra is jellemzőek. Amúgy meg kit érdekel mit írnak a neten, élőben kell ismerkedni. Neten bárki bármit mondhat
2011. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!