Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan álszent a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan álszent a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Pl itt is sok lány leírja, hogy biztos nem a külsőtökkel van a baj, amikor egy csaj elutasít. Meg leírják, hogy ritka az annyira ronda pasi, meg nekik nem kell a jó pasi, elég csak a szerényebb külsejű stb. Amikor meg privibe küldök nekik képet, akkor jön az majdnem mindig, hogy bocs de nem tetszel. Akkor minek írják le ezeket, ha mindig mást cselekednek?
2011. dec. 22. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát persze, hogy a nőkben van a hiba, mint mindig. :)

Véletlenül sem magadban keressed, mindig más a hibás, mert te nem tudsz becsajozni. ;)

2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert nem ismerik magukat. Mindegyiküknek a külső számít, csak a legtöbben nem tudják ezt magukról.
2011. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 LadyLee ***** válasza:
Nekem pl. alapból nem jön be, ha egy pasi a gyk-n képek küldözgetésével próbál csajozni. Átküldhet egy képet ami alapján úgy néz ki, mint Johnny Depp, akkor is visszautasítanám.
2011. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

küldj nekem képet,én megmondom,h tetszel e vagy nem,és h járnék e veled :)

vagy úgy egyáltalán,h mit gondolok

2011. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó miért küldenék? Te sem küldtél nekem?
2011. dec. 22. 18:45
 16/17 anonim ***** válasza:
csak felajánlottam,ilyen stílus után ne csodálkozz....bunkó
2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért lennének álszentek? Ez hülyeség.

Mindenkinek más az ideálja.

Na és ha 20 csaj azt írja, hogy "Bocs, de nem tetszel", ki akadályoz meg benne, hogy ráírj a 21-re is? Egy kapcsolat nem ér meg ennyi próbálkozást?

Vagy te talán minden csajnak tetszeni akarsz? Mert az elég abszurd lenne.

2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!