Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Ti csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiúk! Ti csináltok ilyet a lány barátotokkal?

Figyelt kérdés
Helló. Van egy fiú haverom, aki bejön, és mostanában elég félreérthető módon közeledik felém. Néha ölelget. Ma például a karácsonyi bulira vittem neki egy mikulás sapkát, mert neki nincs. Odaadtam neki, felhúzta a fejére, és elsétált. Kicsit megszeppentem, hogy meg sem köszönte. Hirtelen megtorpant, megfordult, odasétált hozzám, átölelt, megköszönte, aztán adott egy puszit a homlokomra, és egyet az arcomra. Egyébként van barátnője, úgyhogy végképp nem értem mit akar tőlem. Haverok vagyunk, nem barátok, szóval annyit nem dumálunk, ennyire azért nem szerethet, mint barátot.
2011. dec. 21. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 14 évesek vagyunk. :)
2011. dec. 21. 21:07
 2/7 A kérdező kommentje:
kamaszok témába akartam, bocsi.:$
2011. dec. 21. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Jól meg akar töcskölni majd.

- igen fogsz

- keveset

- igen gumival

- nem tudjuk ha védekeztetek volna akkor nem leszel

2011. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mert 14évesen nem voltak lánybarátaim igaz most se nagyon vannak XD
2011. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges... Ilyenkor egy kapcsolat általában nem igazi kapcsolat csak úgy menőségből járnak vagy nem tudják mit éreznek egymás iránt és 1-2 hónap múlva közös megegyezés alapján szakítanak. Ha téged nem zavar hagyd ha igen szólj neki ez már csak ilyen :)
2011. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló menjen a francba.:DDD

Többieknek köszi.

2011. dec. 22. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknál ilyenbe ne bízz

megcsókolt többször is csak úgy barátilag.. hát kösz..

L/14

2011. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!