Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sok nőgyűlölő, nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sok nőgyűlölő, nőket lenéző férfi van itt. Az életben nekem ez nem ilyen feltünő. Csak én nem veszem észre, hogy ennyien vannak, vagy azért mert csak a virtuális világban, arc és név nélkül merik csak kinyilvánítani a véleményüket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy hány embernek van olyan ismerőse, aki akár már egyetlen nő szemébe is elmondta a véleményét. Hm?
2011. dec. 22. 16:26
1 2 3 4
 1/33 A mindenható ***** válasza:
7%
Engem azért utálnak a csaj ismerőseim, mert megvan A nőkről a véleményem!
2011. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 szamóca.. ***** válasza:
86%
azok a férfiak viselkednek itt nőgyűlölőként, akik az életben csendben meghúzódva várnak a tömeg mögött szerintem... ilyen passzív agresszív figurák ezek, akikben úgy felgyülemlett az önsajnálat hogy a nőkre vetítik ki
2011. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
mártír gyanús :DD
2011. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt: akiknek itt általában nagy a pofájuk, azok az életben utolsó kis porbafingó csírák, akik nőt sem kapnak soha. Nézd meg az önbizalom-hiányos kommentjeiket, lásd: "minden csaj csak a pénzre megy", "a rendes, de ronda srácok nem kellenek senkinek", stb.


Én egyébként általában megmondom a véleményem élőben is, de nem is olyan, mint az övék. Persze ehhez az is kell, hogy az ismerősi köröm nagy része művelt, szóval képesek felfogni az általam mondottakat. A tálalás sem mindegy, lehet bunkón, és normálisan is fogalmazni, ez leginkább stílusfüggő. :)

2011. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Azért nem veszed észre a valóságba mert még itt hülye kérdéseket tesznek fel vagy esetleg ők néznek le minket akkor jó hogy mi is megmondjuk nekik illetve vissza "támadunk" még a való életben annyira nem gyakori az olyan cselekedet amiért mi férfiak lenézzük a nőket. De nem akarok állatalánosítani mert mindenki más kivételek is vannak biztos de ez ilyen.Én nem nézem le egyik felet se mert a nem az ilyen biológiai dolog tehát mind2-nek megvannak a maga előnyei hátrányai.


Remélem segítettem !

2011. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező, a GYK-n ittlévő elkeseredett 10-20srác alapján ne gyárts összeesküvés elméleteket... Köszi:) 22F
2011. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A mindenható ***** válasza:
9%
Nem kellene a sok hülye libának ilyen gyökérnek lenni, és akkor talán jobb véleménnyel lennének róluk a férfiak!
2011. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem gyártok, de elbizonytalanodtam:) Ők olyan sűrűn hangoztatják itt a véleményüket, hogy oly magasnak tűnik a létszámuk:D És csodálkoztam, mert sosem talàlkoztam sehol ilyen ellenséges viselkedéssel. És szinte bármilyen témánál képesek szóbahozni, hogy a nők milyen szemetek. Megijedtem, hogy ez a valóság csak túl hülye vagyok hozzá, hogy ezt észrevegyem a saját környezetemben:D De most megnyugodtam, köszi:)
2011. dec. 22. 16:47
 9/33 A kérdező kommentje:
Rólam tudtommal nincsenek rossz véleménnyel a férfi ismerőseim. Aki meg más viselkedése alapján ítél meg bárkit, arról megvan a véleményem. Igazàból nem a dolgok miértje érdekel, mert azzal tisztában vagyok.
2011. dec. 22. 16:53
 10/33 anonim ***** válasza:
3%
én speciel megmondtam pár lány ismrősöm előtt is hogy nem tisztelem a nőket. Nem azért van ez mert hogy nem kellek nekik, sz*rnak a fejemre hanem amit látok, a viselkedésük miatt, de nem velem szemben.
2011. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!