Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha egy férfi a derekánál érinti meg a nőt?

Figyelt kérdés

Vagy ez teljesen általános, hogy ott talál fogást rajta?:-P

Olyan szituációra gondolok, mikor nem randizunk, elvileg nincs köztünk semmi, és pl. ha nekem jönnek az utcán, a velem lévő úriember átkarolja a derekamat a nagy "ijedségben". Vagy a derekamat megérintve terel be egy helyiségbe. Ez csak udvariasság, vagy érezhet valamit irántam?


2011. dec. 19. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez így ebben a formában szerintem csak udvariasság.



21F

2011. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy jópár táncnál (nem feltétlenül lesz szex a tánc után) is derékfogást kell használni, szerintem is csak egy udvarias gesztus.
2011. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bizalmas megnyilvánulás. Valószinű érzelmileg érintett az illető.
2011. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem meri a segged megfogni!
2011. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért te utcán, csak úgy megfogod valaki fenekét??? Ha lány lennék, akkor is ököllel vágnálak orrba.
2011. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a párom legjobb haverja úgy ad puszit mikor koszonunk h a derekam v ha ott a kezem akkor azt érinti meg. Sztem ebben nincs semmi. Udvarias. Ennyi. Ennyi erovel a kézcsók is lehet csak utalás. Pedig egyik ismerosom ha valami olyat mondok teszek amiért tisztel akkor kezet csókol nekem
2011. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl magasan fogja meg a derekad barátkozni, ha túl alacsonyan kupakolni akar, ha középen akkor meg csak udvarias.
2011. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!:)

Hát sajnálom, ha ez inkább udvariasságot jelent. Arra gondoltam, ha nem lenne szívemnek kedves az illető, nekem ez túl bizalmaskodó "fogás" volna. Ha a hátamat érintené meg, szerintem nem kombinálnék.:)

2011. dec. 19. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha annyira kedves az illető, akkor mondd meg neki...

Biztosan örülne, hogy közelítesz felé.

2011. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, biztos ahány ember annyi szokás, de én ha így belegondolok, hogy megyek egy olyan lány mellett az utcán, aki tetszik illetve egy olyan mellett aki nem, de mind kettővel jól elvagyok, akkor mind a kettővel hasonló képen járnék el. Max, annál aki tetszik lehet picit felkavarná a gondolataimat, hogy most vajon mit gondolhatott.. Aztán rájövök arra, hogy kit érdekel, mással is ugyan így viselkednék, és úgy sem lát be a fejembe, tehát egyáltalán nem gáz.

Az viszont, ha mondjuk a buszon egymás mellett ülve, vagy akárhol összeér mondjuk a lábatok vagy kezetek huzamosabb ideig az már jóval több jelzés értékkel bír, mivel az inkább kellemetlen, mint sem kellemes olyan emberrel, akire egyáltalán nem "gerjedsz".

2011. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!