Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Hölgyek, Lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Hölgyek, Lányok a véleményeteket kérném a testemről?

Figyelt kérdés

TROLLOK nem izgatnak!!!

Jövőhéten lesz egy program, és vmennyire látszani fog a testem, és a társaságban lesz olyan is aki közelebb áll hozzám mint más, vagyis a felé haladunk hogy majd egy kapcsolat is kialakul talán. Szóval az lenne a kérdésem h testre ti mennyit adnátok a 10 pontból.

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
10/10 :D
2011. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
40%
az a baj h szerintem ez csak látvány, nem hiszem, hogy erős is vagy, nem tudom képről mien lehetsz de szerintem vékony és alacsony, az izom egy nagydarab emberen jobban mutat.
2011. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
Én 10-ből kilencet vagy tizet adok. Szerintem nagyon jó, nekem pl csak az izmos pasik jönnek be, a pocakosak nem.
2011. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
11/13: igazad van alacsony vagyok és vékony, de nem csak kondiztam,régebben thaiboxoltam, úsztam és atlétizáltam is,a látszatról meg annyit hogy a saját súlycsoportomhoz képest, valamennyivel erősebb vagyok. Nem felfújt izomzatról van szó, lassan 2 éve kondizok, nem szedek semmit, így elég nehezen is fejlődök tömegileg, de ha ez valamit számít is akkor képes vagyok testtömegem 1,5x kinyomni fekve... de ez csak egy szám, nem jelent semmit ez tény, nem ettől erős valaki!
2011. dec. 22. 18:48
 15/45 anonim ***** válasza:
55%
Így képről 10/10, de engem az sem zavarna ha izmosabb lennél. A pocak meg pfujj. ;)
2011. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, mondjuk az sem zavarna, ha kicsit kevésbé lennél izmos. De 10/10. :)

16/L

2011. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

Attól még nem vagy erős, hogy kinyomsz x kilót. :) Thai boxtól inkább, ha jól olvastam, mert ott megtanulod kihasználni a testedben felgyűlt erőt. Vagy akármilyen másik sportban. A kondi arra jó, hogy kicsit feltuningolja a sportolás közben szerzett izomzatot.


Egyébként nincs rossz tested, bár én nem mai kis divatcica tini vagyok, szóval egy kicsit még erősebb-szőrösebb férfitesttel jobban mutatnál, akár így szálkásan is. Bár ez én vagyok, mert sokat sportolok, és megszoktam, hogy körülöttem minden pasi nagy és izmos, lehet ezért látom ezt normálisnak. :)

De mondom, amúgy nincs rossz tested, mondjuk 8/10.

20L

2011. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

10/10 :))


Nagyon szép, párom is ilyen alkat. :) De ő egy percet se kondizott...kemény fizikai munkát végez. Megveszek érte, mint ahogy a legtöbb nő.


22N

2011. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Amennyi látszik az 10/10. De nagyon fontos az összkép is!
2011. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

17/19: háát a szörzet nem mutatna rajtam jól, eléggé fiatalnak tűnök ahoz képest hogy 19 vok...

19/19 állítólag jó az összkép is:)

2011. dec. 22. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!