Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Hölgyek, Lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Hölgyek, Lányok a véleményeteket kérném a testemről?

Figyelt kérdés

TROLLOK nem izgatnak!!!

Jövőhéten lesz egy program, és vmennyire látszani fog a testem, és a társaságban lesz olyan is aki közelebb áll hozzám mint más, vagyis a felé haladunk hogy majd egy kapcsolat is kialakul talán. Szóval az lenne a kérdésem h testre ti mennyit adnátok a 10 pontból.

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
10/10 és szép fehér vagy 20
2011. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
63%
?? ti mind hülyék vagytok? egy kedves rendes srác feltezs magáról egy képet és azt mondjátok túl izmos?:O eeeez?:O szerintme még nyugodtan gyúrj magadra már kezd alakulni...a pocak meg majd 20 év múlva..a mackósok 40 évesen jól néznek ki,de 20 évesen eza jó alak:) 10/9 16/L
2011. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%

10/9 vagy 10/10, attól függ élőben milyen :) Csak hajtsd le a vécéülőkét, arra minden lány allergiás. :D

19/L

2011. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

A tested jó, bár nekem jobban tetszenek a természetes, nem nagyon kisportolt izmok.


Viszont ha a kiszemeltet komoly kapcsolatra szemelted ki, akkor jobb esetben nem a tested lesz az első szempont, ami alapján el kell döntenie, kellesz-e neki.

2011. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

10/10 :P ha nem sikerül a csajjal nálam jelentkezz!!! xD. nah komolyra fordítva: szerintem teljesen rendben vagy, az hogy a csajnak tetszik-e már csak ízlés kérdése

18/L

2011. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
hát így elvagyunk meg minden, jól érezzük magunkat együtt... amúgy meg ha van valakinek kedve csak úgy beszélgetni, ismerkedni nyugodtan írjon msncímet és akk felveszem azt beszélgethetünk:)
2011. dec. 22. 19:46
 27/45 anonim ***** válasza:
aranyos a cicid:)
2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Húha..

Nekem nagyon bejön, akinek nem, az hazudik:)

Kár, hogy az arcod nem látszik:)

Ezen ne aggódj, nem kell szégyenkezned, egy csöppet sem.

Ha esetleg mégsem jön össze a dolog az illetővel, itt vagyok én (najó csak vicceltem)

20l

2011. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
azért mert nem ez jön be,akkor hazudok?akkor te is hazudsz ha azt mondod,h nem jönnek be a mackós pasik....ostoba
2011. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

29-es..Én vagyok az ostoba, amikor te olyat is odaolvasol a válaszomba, amit nem is írtam? Említettem én egy szóval is, hogy nem szeretem a mackós pasikat? Olvass már vissza, mielőtt leszólsz valakit!

A kérdésre meg még csak nem is válaszoltál..

Amúgy meg nem kell ám mindent szó szerint venni, ezt csak olyan ironikusan mondtam, de hát mindig akadnak olyan (ostoba) emberek, akik nem értik a viccet:)

2011. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!