Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire hasonló a nők ízlése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hasonló a nők ízlése?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek ugyanaz a típus jön be. Miért van ez?
2011. dec. 23. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanarról álmodoznak,de azzal dugnak,aki jut...
2011. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem pl eléggé eltérő, de le is szólnának miatta. :D
2011. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én például egyedül vagyok azzal, hogy a 2009-es Dorian Gray-ből Ben Chaplin tetszett jobban.
2011. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön Chad Kroeger,de a barinőim irtóznak tőle...:D
2011. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Hogy érted, hogy ugyanolyan az ízlésük? Van akinek Ben Affleck jön be, van akinek Jean Paul Belmondo, van akinek a latin macsók, van akinek az idősebb sármőrök pl Sean Connery és még sorolhatnám. Milyen egyforma ízlésről beszélsz? Hacsak nem a 10 en éves lánykákról, akik ízlésficamban szenvednek és a lányos kinézetű búzafiúk jönnek be.
2011. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az a jellemző, hogy mindenkinek ugyanaz. Persze lehet skatulyázni. Vannak olyan vonások, amik ha megtalálhatóak egy férfin, tudatalatti vonzalmat keltenek.

Minden relatív. Nekem pl. bejön, ha borostás/szakállas egy hapsi, de a barátnőm irtózik tőle.


Fordítva is lehet szemlélni a dolgot. A férfiak is jobban megnéznek egy dekoratív csajt, akik már-már hasonlítanak egymásra. (formás cici, formás fenék, hosszú szőke/fekete... stb. stb.)

Ha mindenkinek ugyanaz jönne be, akkor bajban lennénk. :-)

2011. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek ugyanaz a pasi jönne be, akkor nem sok párt látnál az úton, de szerencsére 30-35 felett már a legtöbb nő és pasi talál végleges párt magának. Sok szép lányt látok kövér pasival, meg fordítva is sok jobb pasit rondább lányokkal. Tehát vannak bizonyos leírások a lányok részéről, hogy az ilyen meg olyan pasiakt jobban szeretik, de a való életben máshogy választanak, van aki külső szerint, van aki vagyon szerint, van aki belső szerint vagy éppen humor szerint.
2011. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!