Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a matektanárom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a matektanárom. Ezzel mit tudok csinálni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem is igazán a külső miatt, hanem annyira intelligens, rendes, kedves és humoros. Amíg az összes tanár csak panaszkodik az osztályról, ő nem.

Amúgy nem apakomplexusról van szó, mert kb 23 éves lehet.

Mondjuk szerintem annyira neki nem is tűnik fel hogy ott vagyok, mert nem szoktam beszélni. Szeretek az órájára járni, de közben tudom hogy ő egyáltalán nem gondol jó fejnek és ez rossz:(

Más volt már ilyen helyzetben?

16/l


2011. dec. 21. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Felejtsd el...
2011. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is felejtsd el.
2011. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

nem ritka az ilyen, én is voltam szerelmes amúgy tanáromba meg nálunk egy 17 éves srác kavart is az egyik tanárnővel egy darabig ...


de hát ha őszintén elmondod neki, sztem abból nem lehet sok baj, nem?

2011. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:) képtelen lennék elmondani neki. Én ilyenekről képtelen vagyok beszélni. Erről sem beszéltem soha senkinek.Nem hogy neki, de köszi.

Hogyan kéne elfelejteni, amikor heti négy órában tanít?

2011. dec. 21. 18:45
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem mond el neki..felejtsd el :)
2011. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
hülyeség, aki azt mondja, h felejtsd el!!! Tudom mit érzel, mert én is voltam ilyen helyzetben, csak nekem nem a matektanárom volt, de a suliba minden nap találkoztam vele, és a legrosszabb az volt, hogy még jóban is voltunk...nehéz volt elmenni..na mind1, a lényeg az, hogy tudom, hogy nem lehet levegőnek nézni, én azt tanácsolnám, hogy ismerkedj, csak találsz magadnak 1 fiút, és akkor homályba süllyed az a bizonyos tanár=)
2011. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Add össze magad vele,aztán sokszorozd meg magatokat.
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D:D:D még az egy lehetőség, bár az esélye csak x2/67545 gyök ször y/743 a köbön
2011. dec. 21. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, azért megpróbálhatod:)
2011. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Annak az esélye hogy össze jössz vele x=0

Szerintem is felejtsd el de ne az idővel.Keress magadnak egy kedves vicces fiút és azzal még jobban el leszel!:-)

2011. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!