Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 1940-es 1950-es években...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1940-es 1950-es években (úgy értem régebben) is a tizenévesek jártak meg csókolóztak egymással? Bőv. Lent 16/L

Figyelt kérdés
Anyukám szerint még a barokk vagy a reneszánsz(esetleg középkor) korban is volt a tizenévesek között csók meg szerelem.És a lányok akkor is szerettek maguknak udvaroltatni, nem csak otthon segítettek. Akkor nem tudom, hogy én melyik korban ragadtam le, hogy ennyire béna vagyok. Nem is csókolóztam meg sem érintettem 1 fiút sem. Anyukám azt mondta, hogy megöregszem majd mellette, és megkeseredett depressziós ember leszek. Van egy két fiú akinek tetszem, meg olyan is aki szerelmes belém. De én annyira béna vagyok, hogy nem tudok velük úgy viselkedni, mint a mai lányok, és ezért nagyon furának gondolnak.
2011. dec. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagyol:) nyugi anyukád sem gondolta komolyan, amit mondott...remélem:D mit bénázol meséld el
2011. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudok, úgy viselkedni mint a többi lány.

Nincsenek olyan jó dumáim, zavarba jövök mikor úgy "körbevesznek" a fiúk.

2011. dec. 25. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég összetett kérdés. 2X olvastam el, mire rájöttem, hogy tulajdonképpen mit is akarsz kérdezni, de talán még most sem tudom pontosan.

Akkor kezdjük az elejéről: Igen, nagy valószínüséggel a régi korokban is csókolóztak a lányok, hiszen gondolj csak azokra a filmekre, amik a Napkirály uralkodása ideján játszódnak. Szerintem ál-prüdek voltak, hiszen hiába divat volt szűzen férjhez menni, akkoris a lányokat már 12-13 éves korukban "kinézték maguknak" az idősebb fiúk, és nem csak csók volt, hiszen az anális szex-el a lány szűz maradt!

A másik dolog, amit érzek, hogy te tulajdonképpen megoldást is keresel magadnak, hogy hogyan szerezz pasit, vagy pasizási-randizási tanácsokat vársz. Hát ha tetszik neked az a fiú, és te is neki, akkor légy nyitott, flörtölj, küldj jeleket, mosolyogj, köszönj neki, hogy Hello, beszélgess vele! Egy randevú meg nem ördöngősség, nem kell tőle félni, csak add magad! Ne mutatsd magad másnak, ne játsz szerepet! Ha kérdez válaszolj, kérdezz te is, csak az első pár perc nehéz, utána már jön minden magától. És ne aggódj, "megtalálja a zsák a foltját!" alapon minenkinek eljön majd a párja. Egyébként hol laksz? Írj privátot. Hello

2011. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

háát....anyukád lehetne megértőbb... bár lehet csak neked akar jót :)


szerintem nincs semmi baj azzal, h kicsit későn érő típus vagy, nem kell semmit elsietni, én azt vallom, h mindennek eljön az ideje, és az meg, h nem vagy egy humorbomba... ne törődj vele. a pasik a viccesek. ha megmaradsz természetesnek, kedvesnek, akkor nem lesz semmi baj :)

2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ahogy én tudom régebben magyar országon 16 évesen már annak örülhettél ha egy lány mellett ültél
2011. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15/f
2011. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!