Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Bejön nektek ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Bejön nektek ha van kocsija a pasinak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 14:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
én a lovas fiúkat jobban szerettem. Azokhoz kell igazán érteni!
2011. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Már el sem kezdem mondani a miavnt, mert látom egyeseknek az értelmi színvonala nem ér fel egy kiskanáléval, és úgysem értenék. Ahogy nem értették az eddigi 423846273812 hasonló kérdésben sem, csak mondják tovább a hülyeségeiket, és maradnak sikertelenek. Emiatt maradnak sikertelenek. De ha ők ezt akarják, hát legyen, nekünk nem baj, hogy nem fognak szaporodni.


Az "értelemre" bizonyíték, hogy a "nem fontos"-t úgy értelmezte valaki, hogy "nem jön be". Sajnos aki hülye, az is marad.

2011. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
be - be, de csak 6000 cm3 felett :D:D:D
2011. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Jó ha van, de nem elsődleges szempont nálam.

19L

2011. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

#23

Egy IFA w50-essel (6500 ccm) fel is lehet téged szedni?

2011. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
62%

Én máshogy látom ezt a helyzetet. Végül is nem hazudnak a lányok, őket tényleg nem konkrétan a kocsi érdekli. És konkrétan nem is a pénz fizikailag. Ők az életérzésre buknak, amit a pénz képvisel.


20 éves, győri, egyetemista fiú vagyok, hétvégenként átjárok Ausztriába, legfőképpen Bécsbe melózni. Mikor szünet van, akkor gyakrabban is. Egy 12 órázással keresek annyit, mint otthon 9x8 órázással, 450-es diákmunka órabérrel. És ezt csinálom idestova két éve, kis matekkal be lehet nagyjából lőni a pénzt, amit 20 éves koromra magamtól kerestem.


Na de nem ez a lényeg, de valamilyen szinten kapcsolódik a konklúzióhoz, ezért írtam. Ismerőseimet, akik elmentek érettségi után melózni, havi nettó 90-ért, vagy egyetemistatársaimat, akik kapnak havi 15-25 ösztöndíjat, gyakrabban gazdagabbnak gondolják, mint engem. És ez nem azért van, mert szakadt ruhákban járok, ők meg nem, mindegyikünknek megvan a maga stílusa, én inkább a sportos-elegánst képviselem.


És most jön a lényeg. A lényeg, hogy a lányoknak az tetszik, ahogy az illető előadja, hogy "van pénz nem számít, tele vagyunk lóvéval, azt teszünk, amit akarunk, szarjunk bele mindenbe, a világkirályai vagyunk." Hogy a 90 nettót kereső ember a fizetésének felét ötezresekben tartja összecsíptetve, és akárhova elmegy, csak kivágja nagy lazán az asztalra, vagy összespórol pl. egy 100 ezer forintos iPhone 4S-re, és akárhova megy, szintúgy ezt mutogatja. Szintúgy az ösztöndíjjal villogó ismerőseim, akik amint megkapják a 20 ezret, azt villogtatják mindenhol, azt a látszatot keltve, hogy ők akármikor, akárhol előrántanak egy 20 ezrest a zsebből.


Szóval ahogy írtam, én sem vagyok csóró, és nem is kell eltartanom magam, szerencsére normális családban élek normális anyagi körülmények között, egyszerűen ezt csak a jövőm miatt rakom félre. De engem úgy neveltek, hogy ne menőzzek a pénzemmel.


Egyébként az összes nagy kocsival járó ember felének elég komoly devizahitel-tartozás van a menő autóján.


Szóval összegezve, ezekre az emberekre konkrétan nem a kocsijuk, vagy a pénzük miatt buknak a lányok. Hanem jól közvetítik a független, gondtalan életet, és hogy azt tesznek, amit akarnak. Pedig lehet, hogy nem is olyan gazdagok, mint amilyennek látszanak.

2011. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jó meglátás.
2011. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Be hát! Legalább télen nem gasz be a pi**ám :D
2011. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
fagy* xD
2011. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kedves Daw !


Egyik pasim sem a kocsijával szedett fel :D

szóval a válaszom IGEN, mert nekem az a lényeg ki vezeti azt a kocsit !:)

2011. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!